Sieć obiegło kontrowersyjne wideo, na którym widać, jak operator TVP stracił cierpliwość i wybuchł pod siedzibą stacji. Mężczyzna nie wytrzymał i zaczął wydzierać się na rowerzystę. Biuro prasowe TVP wydało już oświadczenie w tej kwestii.

Operator TVP trzymając kamerę, wulgarnie krzyczał do osoby na rowerze. Po chwili zabrał sprzęt i odszedł z miejsca.

– Ja jestem Polakiem, a ty jesteś skur******m, Sowietem albo Niemcem jeb***m. Idź zwal konia, tam pod TVN – wściekał się operator Telewizji Polskiej.

Do całej sprawy odniosło się biuro prasowe TVP, które rozmawiało z portalem Press.pl. Wyjaśniono, że filmik ukazał „tylko wyselekcjonowaną część zdarzenia w postaci odpowiedzi współpracownika TVP, pomijając jego początek i tym samym przyczynę”.

– Z uzyskanych wyjaśnień wynika, że zarejestrowana reakcja naszego współpracownika była emocjonalna, gdyż została sprowokowana obelgami ze strony autora nagrania. Do dokonania pełnej oceny zdarzenia niezbędne jest przeanalizowanie nagrania całości zdarzenia, a nie tylko jego wybranego fragmentu – przekazało biuro prasowe TVP. Pod nagraniem nie zabrakło komentarzy od zdziwionych internautów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Były kanclerz Schroeder szokuje! Chciałby pogadać z Putinem i dialogować. „Nie wierzę w rozwiązania militarne”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Napar z lipy bardzo cenny dla zdrowia. Jak go przygotować?

źródło: radiozet.pl, Twitter

(Visited 3 604 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj