Media obiegło nagranie z Powidza w woj. wielkopolskim, gdzie stacjonują żołnierze amerykańskiej armii. Mieszkańcy tej miejscowości od pewnego czasu nie kryją oburzenia zachowaniem wojskowych.

Od 2017 roku mówi się o budowie bazy sprzętowej dla amerykańskiej brygady pancernej w naszym kraju, a dokładniej w Powidzu. Jest to wieś w woj. wielkopolskim.

Zgodnie z obietnicami w Powidzu ostatecznie zbudowano bazę. Mieszkańcy jednak często narzekają na zachowanie Amerykanów, którzy nie przestrzegają odpowiednich norm. Ponadto zaczęły pojawiać się problemy z drogami i kanalizacją.

Amerykanie ostro imprezują

Żołnierze z USA próbują prowadzić w Powidzu normalne życie. Nie wszystkim mieszkańcom takie zachowanie się jednak podoba. Żołnierze często bowiem organizują imprezy i prowadzą bujne życie towarzyskie.

Jedna z mieszkanek wsi opublikowała nagranie, na którym widać jedną z takich zabaw. Amerykanie zablokowali całą drogę i dopuścili się agresywnych przepychanek.

Do takich sytuacji często dochodzi w Powidzu. Praktycznie zawsze wtedy, gdy na miejsce przybywa kolejna grupa żołnierzy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Chajzer został okrzyknięty homofobem: „Czuję się, jakby mi ktoś dał w twarz”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mocne słowa Krzysztofa Bosaka w Radio ZET: Takiego zadłużania nigdy wcześniej nie było [WIDEO]

Przeczytaj również:  USA: Strzelanina pod szkołą w Filadelfii. Zginął 14-latek

źródło: o2.pl, YouTube

(Visited 1 298 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj