Szymon Hołownia aktywnie walczy o pozyskanie nowych sympatyków. Okazało się, że Aleksandra Dulkiewicz również wspiera byłego gwiazdora TVN-u. Katolicki publicysta jeździ po Polsce i spotyka się z potencjalnymi wyborcami. W ostatnich dniach odwiedził Gdańsk i rozmawiał z prezydent miasta.

— Aleksandra Dulkiewicz, dzięki za spotkanie w Twoim pięknym Gdańsku i za podpisanie listy poparcia — napisał na Twitterze Hołownia i przy okazji dołączył zdjęcie.

Internauci z zaangażowaniem komentowali wpis kandydata na prezydenta.

— #GameChanger Prezydentessa znana z poparcia dla czarnych protestów, podpisuje się pod lista Szymona — napisał jeden z użytkowników.

Z kolei inny zastanawiał się, jak to jest możliwe, że prezydent Gdańska tak szybko zmienia swoje poglądy.

— To Dulkiewicz nie popiera już Kidawy, olała kandydatkę PO? — pytał pod zdjęciem.

Aleksandra Dulkiewicz popiera wprowadzenie do szkół programu Zdrovve Love”, czyli edukacji seksualnej, która miałaby wspierać ideologię LGBT i rozwiązłość. W piątek pod siedzibą Rady Miasta Gdańska zebrała się młodzież, która protestowała przeciwko temu pomysłowi.

Hołownię poparła jeszcze Janina Ochojska, która jest ostatnio gwiazdą totalnej opozycji.

— Uważam, że ludzie działający w organizacjach pozarządowych powinni angażować się w politykę. Szymon Hołownia jest takim człowiekiem — stwierdziła europosłanka.

— Droga Janko, witamy na pokładzie! — ucieszył się Hołownia.

Przeczytaj również:  “Muszę mieć to uchwalone natychmiast”. Kukiz stawia PiS-owi ultimatum

Zakonnik Adam Szustak również zadeklarował, że wybierze Hołownię. Dodał, że to będzie pierwsze jego głosowanie po latach przerwy.

źródło: nczas.com

(Visited 239 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj