Lider Polski 2050 Szymon Hołownia nie ustaje w atakach na Prawo i Sprawiedliwość, oskarżając je o najgorsze zlo. Były prezenter TVN zaznaczył, że partia rządząca przyczyniła się do rozpętania „wojny” na wielu frontach.

— Prawo i Sprawiedliwość otworzyło wszystkie możliwe fronty wojen, jakie dzisiaj Polska może toczyć — podkreślił Szymon Hołownia.

Lider ugrupowania skomentował temat konfliktu wokół ustawy medialnej, która budzi szczególny opór w Brukseli oraz w Waszyngtonie.

— Mamy wojnę ze Stanami Zjednoczonymi z lex TVN tle i wydaje się niektórym rządzącym, że jak kupią Abramsy drogo, to Amerykanie się nie zorientują, że ktoś ich w tej sytuacji naprawdę mówiąc zupełnie wprost zrobić w bambuko — ocenił Hołownia.

— Proszę popatrzeć, jak idą dzisiaj negocjacje ministra Sasina z Czechami w sprawie Turowa. Za chwilę zabraknie nam ludzi do obrażania, za chwilę zabraknie nam krajów do tworzenia konfliktów. Tak właśnie dzisiaj myśli o polityce zagranicznej PiS — dodał niezadowolony.

W opinii szefa Polski 2050 Prawo i Sprawiedliwość nie traktuje poważnie Unii Europejskiej, a bardziej jak „bar sałatkowy”.

— Możemy sobie wybrać to, co nam się podoba a resztę zostawić, reszta nas nie interesuje — stwierdził Hołownia.

Przeczytaj również:  Naczelny propagandysta Kremla nie wytrzymał. Grozi Berlinowi zniszczeniem [WIDEO]

Zobacz również: Kwaśniewski o roszczeniach żydowskich: „Polska jest na tyle bogata, że powinna symbolicznie zapłacić”

źródło: tysol.pl

(Visited 518 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Macie wojnę ze stanami zjednoczonymi przeciwko Kościołowi i Polsce,=. Od lat ją prowadzicie, masońskie pomioty.
    Wasza masoneria wyda was na pożarcie, jako mieso armatnie – obudżcie się l=łotry, puki n=Naród jest opamiętany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj