Kandydat na prezydenta Szymon Hołownia oświadczył w mediach społecznościowych, że jest osobą, która nigdy się nie poddaje i ma w sobie odpowiedni gen.

— Mam w sobie gen, który każe mi walczyć do końca. Walczę do końca, żeby im pokazać, że nie można nas złamać — wyznał Hołownia.

Prezenter telewizyjny dodał, że zbliżające się wybory będą oszustwem. Nawiązał przy tym do partii rządzącej.

— W kwestii wyborów poczekajmy, aż oszust skończy rozdawać karty. Teraz je tasuje, znaczy i podkłada, niech on skończy swoją robotę i zrobi rozdanie – stwierdził.

Na antenie radia TOK FM Hołownia podkreślił, że nie wyobraża sobie takiej opcji jak wybory prezydenckie w formie korespondencyjnej.

— Uważam, że do takiego scenariusza ostatecznie nie dojdzie, że nastąpi spiętrzenie mnóstwa różnych czynników — tłumaczył publicysta.

W poniedziałek wieczorem Sejm zdecydował o tym, że wybory prezydenckie w 2020 r. mają zostać przeprowadzone wyłącznie w drodze głosowania korespondencyjnego.

W stanie epidemii marszałek Sejmu będzie mógł zarządzić zmianę terminu wyborów, określonego wcześniej w postanowieniu. Ustawa trafiła teraz do Senatu.

źródło: tysol.pl

(Visited 20 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Aktorka z "M jak miłość" w trudnej sytuacji: Nie mam zupełnie nic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here