W pierwsze dni października w Warszawie ma odbyć się wielka manifestacja organizowana przez środowiska przeciwne przymusowi szczepień oraz segregacji sanitarnej.

Manifestacja „Marsz Wolności i Suwerenności — Stop Segregacji Sanitarnej” odbędzie się w sobotę 2 października o godzinie 12 na Placu Zamkowym w Warszawie.

Organizatorzy zwracają uwagę na fakt pogłębiania się zapaści gospodarczej i łamania praw oraz swobód obywatelskich w czasie wprowadzanych przez rząd lockdownów.

— Już półtora roku tkwimy w szaleństwie lockdownów, niekończących się obostrzeń, łamania praw obywatelskich i odbierania nam wolności pretekstem „walki z pandemią” — czytamy w oficjalnym komunikacie wydarzenia.

Rząd PiS przy wsparciu KO, Lewicy, PSL i Polski2050 chce pójść jeszcze krok dalej i wprowadzić w Polsce haniebną, bezprawną segregację sanitarną. Już na najbliższym posiedzeniu Sejmu ustawa 1449 oraz ustawa dyskryminująca miliony osób niezaszczepionych może wrócić, a my musimy trzymać rękę na pulsie! — ostrzegają organizatorzy w mediach społecznościowych.

Przeczytaj również: Kto był na urodzinach Roberta Mazurka? Nazwiska tak emocjonują, że RMF FM wydało oświadczenie

Przeczytaj również: Boki zrywać! Kierwiński: Platforma zawsze była silnie osadzona w polskiej tradycji

Przeczytaj również:  Hołownia: Turów trzeba zamknąć; musimy natychmiast wyjść z węgla

Źródło: NCzas

(Visited 5 256 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj