Na Twitterze posła PiS Marka Suskiego tuż po godzinie 9 pojawiły się zaskakujące wpisy. Polityk do tej pory nie był zbyt aktywny w mediach społecznościowych, dlatego seria dziwnych wiadomości tym bardziej zszokowała internautów.

Pierwszy wpis, jaki został opublikowany, to: — Zachowanie niektórych kobiet jest niedopuszczalne i przekracza wszelkie moralne granice. W tej sytuacji jestem zmuszony przedstawić swoje dowody, aby powstrzymać molestowanie seksualne wobec mnie — czytamy.

Sam zainteresowany przekazał, że doszło do włamania na jego konto, bo on sam nigdy by czegoś takiego nie napisał. — Już po kilku dniach zacząłem otrzymywać od niej zdjęcia o charakterze intymnym. Wielokrotnie wzywałem do zaprzestania prześladowań, ale niestety te działania nie przyniosły rezultatu. Jestem zmuszony powstrzymać molestowanie seksualne — czytamy kolejny wpis.

Zobacz również: Bill Gates podał datę „powrotu do normalności”. Jeszcze trochę poczekamy

Ponadto pojawiły się dwa kolejne tweety z „dowodami”: — Będę wykorzystywał wszystkie moje polityczne możliwości, będę zwracał się osobiście do Kaczyńskiego, żeby Szarzyńska już nigdy nie pojawiła się na polskiej scenie politycznej. Dziś opublikowała na Instagram, nowe zdjęcia.

Przeczytaj również:  Dramat na Podlasiu. Zginęło 3,5-letnie dziecko

Zobacz również: Jeden z senatorów opuszcza Platformę. Będzie teraz twarzą ruchu Hołowni

Marek Suski w rozmowie z Interią przekazał, że ten niesmaczny żart jest wynikiem tylko i wyłącznie włamania się na jego konto. — Miałem włamanie na Twitterze. Nie dość, że się włamali, to jeszcze zmienili kody dostępu, więc nie mogę tam z powrotem wejść. Rzecznik prasowy wyda komunikat, a ja zgłaszam sprawę, bo muszę odzyskać konto — powiedział parlamentarzysta PiS.

Do sprawy odniosła się rzeczniczka PiS Anita Czerwińska, która poinformowała, że sprawa jest wyjaśniana: — Doszło do włamania na konto posła Marka Suskiego. Zamieszczane treści nie są jego autorstwa. Sprawa jest wyjaśniana — napisała na Twitterze Czerwińska.

Źródło: nczas.com, rmf24.pl

(Visited 503 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj