Klaudia Jachira po raz kolejny postanowiła podgrzać emocje w Sejmie. Jej wypowiedź jest szeroko komentowana w sieci.

Podczas posiedzenia Sejmu posłowie dyskutowali nad Unią Europejską oraz trwającymi negocjacjami budżetowymi. Głos zabrała między innymi Klaudia Jachira.

Czytaj także: Anglik cwaniakował w pociągu do momentu, gdy wkroczyli Polacy. Potrzebowali zaledwie kilku sekund

—Debatujemy o swobodnym przemieszczaniu się w Unii, jednak już za niedługo może nas to nie dotyczyć. Pani marszałek Witek dziwi się, jak Holendrzy mogą nas upominać, a ja chciałabym wyrazić wdzięczność holenderskiemu parlamentowi za to, że zajął się kwestią łamania praworządności w Polsce — zaczęła posłanka Platformy Obywatelskiej.

Czytaj także: 4 osoby, które przyjęły szczepionkę na koronawirusa, dostały paraliżu twarzy

— Marszałek Witek, tu nie ma się co dziwić. Tu trzeba przepraszać za to, że w obliczu takiego nieszczęścia Polska teraz blokuje pomoc dla chorych i cierpiących sióstr i braci w całej UE. Co to za szatański pomysł, żeby w ten sposób karać bezbronne narody? Wy nie macie ludzkich uczuć, nie wiecie, co to empatia i współczucie. Dla was życie ludzkie nic nie znaczy. Wstydzę się dzisiaj za ten Sejm, wstydzę się za ten rząd i dzisiaj, przez was, wstydzę się za to, że jestem Polką. Tak dla UE, nie dla weta — dodała Jachira.

Przeczytaj również:  „Obecnie zajmuje się dezinformowaniem Polaków”. Bosak dosadnie podsumował Morawieckiego [WIDEO]

Taka wypowiedź mocno nie przypadła do gustu Internautom. W sieci możemy znaleźć między innymi taki komentarz:

— Takie słowa w ustach posłanki to skandal! Ta pani w trybie natychmiastowym powinna zostać pozbawiona mandatu. Ludzie, kogo Wy wybieracie?! — napisał jeden z Internautów.

Do słów posłanki odniósł się również Marek Jakubiak.

Źródło: wPolityce

(Visited 1 522 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj