propolski.pl: Spurek chce zakazać jedzenia

Sylwia Spurek ostro odpowiada Bosakowi: „Super?! Tu chodzi o zdrowie i życie zwierząt pozaludzkich…”

— Premier, ze swoimi apelami o nieużywanie fajerwerków, w tej sprawie jest równie odległy emocjom zwykłych Polaków co Sylwia Spurek z jej apelami w tej samej sprawie — napisał w mediach społecznościowych poseł Konfederacji Krzysztof Bosak.

— Ludzie w Polsce pomimo całego zła jednak chcą normalnie cieszyć się życiem. Tak dają temu wyraz. I to jest super — dodał następnie były kandydat na prezydenta, odnosząc się do wydarzeń sylwestrowych i dyskusji, która co roku wybucha w sprawie fajerwerków.

Poseł Konfederacji odniósł się również do nagrania udostępnionego przez swojego partyjnego kolegę, Roberta Winnickiego. Winnicki podzielił się z wyborcami krótkim klipem porównującym świętowanie Nowego Roku przez Polaków i Niemców. Na filmiku widać, jak po stronie polskiej Nowy Rok powitano sztucznymi ogniami, co na kilkanaście minut oświetliło całe niebo. Z kolei po stronie niemieckiej niebo było zupełnie ciemne.

Na wpis Krzysztofa Bosaka odpowiedziała eurodeputowana Sylwia Spurek:

— Super?! Czy super jest krzywdzenie osób starszych, z niepełnosprawnościami, osób ze spektrum autyzmu? Tak wygląda miłość bliźniego? Czy zabijanie zwierząt jest super? Panie Pośle @krzysztofbosak, to nie jest rozrywka, tu chodzi o zdrowie i życie ludzi, i zwierząt pozaludzkich.

Przeczytaj również: Komorowski zabrał głos w sprawie afery szczepionkowej. Jak myślicie, co powiedział? „Gdyby ktoś zadzwonił do mnie z propozycją…”

źródło: Twitter

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

One thought on “Sylwia Spurek ostro odpowiada Bosakowi: „Super?! Tu chodzi o zdrowie i życie zwierząt pozaludzkich…”

  1. Wiadomo, że wszyscy walczymy ze śladem węglowym i jesteśmy zwolennikami dekarbonizacji. Wiadomo też, że osoby nie spożywające mięsa wydzielają duże ilości gazów jelitowych, w tym metanu. A metan jest jednym z gazów cieplarnianych. Mam pytanie: czy osobom walczącym ze śladem węglowym i będącymi zwolennikami dekarbonizacji można w jakiś sposób zmierzyć ilość metanu w wydzielanych przez nich gazach jelitowych? Dodam tylko, że najwięcej metanu wydzielają krowy w postaci gazów jelitowych czym bardzo wydatnie wpływają na emisję gazów cieplarnianych, i to wydzielają znacznie więcej niż cały transport lotniczy na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these