propolski.pl: Co Baba Wanga mówiła o 2022 roku

Co Baba Wanga mówiła o 2022 roku? Wstrząsająca przepowiednia

Wangelija Pandewa Dimitrova (1911-1996) bardziej znana jako Baba Wanga to niewidoma wieszczka, która przewidziała m.in. ataki ISIS, początek i koniec II wojny światowej, śmierć księżnej Diany, Brexit i rozpad ZSRR.

Wiele osób jest zdania, że przepowiednie kobiety w 80 proc. się sprawdziły. Baba Wanga widziała również, co ma się wydarzyć w 2022 roku.

Niewidoma wieszczka mówiła, że nadchodzący Nowy Rok nie będzie zbyt pozytywny i przyjazny. Stwierdziła, że zespół naukowców dokona przerażającego odkrycia w syberyjskich lodowcach. Będzie to wirus, który będzie zagrażał zarówno ludziom, jak i zwierzętom.

Według jasnowidzącej w 2022 roku może zacząć brakować wody w aglomeracjach miejskich. Czuła również, że w nadchodzącym roku na Ziemię przylecą przedstawiciele pozaziemskiej cywilizacji.

W 2022 roku w New Delhi termometry mają pokazywać przeszło 50 st. Celsjusza. Ponadto świat ma pochłonąć przejmująca bieda i głód.

Doświadczymy również wiele huraganów, powodzi, pożarów i trzęsień ziemi. W Skandynawii zapanuje upał, a w USA pojawią się wiry polarne.

Zdaniem Wangi ludzie ostatecznie zamienią się w Zombie. Większość z tych wizji trudno traktować dosłownie i poważnie. Kosmici i Zombie? A co Wy o tym myślicie?

Zobacz również: Biedronki otwarte w niedzielę? Sieć próbuje wykorzystać lukę w przepisach

Zobacz również: Waldemar Kraska: Możliwe obowiązkowe szczepienia dla innych grup zawodowych

źródło: NCzas.com, YouTube.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these