Czas świąteczny to przede wszystkim składanie sobie życzeń i spędzanie wyjątkowych chwil w gronie najbliższych. Również Donald Tusk postanowił przesłać ciepłe myśli dla wszystkich Polaków. Szef Europejskiej Partii Ludowej chciałby, aby trzy bardzo ważne marzenia stały się rzeczywistością.

— Niech wszyscy ludzie dobrej woli pomyślą przy wigilijnym stole o naszym wspólnym polskim marzeniu — byśmy żyli w pokoju, wolności i prawdzie. Marzenia stają się rzeczywistością, wystarczy bardzo chcieć — napisał Donald Tusk.

Jednak życzenia byłego premiera nie zostały przez wszystkich odebrane jako szczere. Wielu internautów zarzuciło politykowi hipokryzję i zwyczajnie nie uwierzyło w jego intencje, mając na względzie przeszłość pełną problemów podczas rządów opozycji.

Wiele lat temu sam Tusk mógł w sposób bardziej prawdziwy podzielić się z Polakami radością na święta.

Kolęda „Wśród nocnej ciszy” w wykonaniu młodego polityka była niegdyś prawdziwym hitem Internetu. Własne wystąpienie z programu „Szansa na sukces” opublikował na Instagramie sam Donald Tusk i przy okazji życzył całemu światu „Wesołych Świąt”. Mając dystans do siebie, nie przejmował się sympatykami prawicy, którzy mieli z niego prawdziwy ubaw.

źródło: fakt.pl, dorzeczy.pl

(Visited 49 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj