W Suwałkach w czasie jednej z mszy św. doszło do zuchwałej kradzieży. Jedna z wiernych pozostawiła na ławce torebkę i podeszła do ołtarza. Wtedy młoda kobieta wyciągnęła z niej portfel.

Zdarzenie zostało uwiecznione na facebookowym profilu Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Suwałkach. Kradzież miała miejsce 19 stycznia o godz. 12:00.

Na filmiku widać, jak wierni wstają z miejsc i idą w stronę ołtarza, by przyjąć komunię. Siedząca w trzeciej od końca ławce kobieta wstaje i zostawia torebkę. Niedługo później inna, stojąca z tyłu dopuszcza się kradzieży.

Wiadomo, że łupem padł portfel, w którym były pieniądze i dokumenty.

Sprawa została zgłoszona na policję. Wszyscy, którzy rozpoznają nagraną kobietę, powinni przekazać informacje odpowiednim służbom.

UWAGA.UWAGA.UWAGA. W dniu 19.01.2023r czwartek podczas Mszy Świętej o godz 12:00 w momencie komuni młoda kobieta wykorzystując moment ukradła z ławki torebkę i wyszła zabieracjac portfel z pieniędzmi i dokumentami. Torebkę bez portfela pozostawiła w przedsionku na stoliku. Jeżeli ktoś rozpoznaje kobietę z nagrania monitoringu prosimy o kontakt z parafią lub z jednostką policji.

Opublikowany przez Parafia pw.NSPJ – Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Suwałkach. Niedziela, 22 stycznia 2023

źródło: Facebook

(Visited 139 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  To się mogło skończyć bardzo źle. Ida Nowakowska doznała poważnego urazu przed "Pytaniem na śniadanie"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj