Strajk Kobiet poinformował, że już wkrótce wystartuje nowa telewizja internetowa o wdzięcznej nazwie Wku***ona.TV, którą krakowskie liderki zapowiedziały w następujących słowach: — Kilkanaście godzin, kilkadziesiąt kobiet, jeden gniew.

Całodzienna telewizja strajkowa wystartowała na social mediach osk Kraków, Queerowego Maja i Pop Up Radia. Projekt ten zakłada wsparcie kobiet w wielu dziedzinach życia i ma być zupełnie nową formułą walki.

— W sobotę serwuje całodniowy stream z dyskusjami oraz występami polskich aktorek i reżyserek. Całość dopełniają sety didżejek związanych z krakowską sceną klubową — dodaje „Wyborcza”.

Zobacz również: Wulgarne słowa agresywnej „Julki”: „Twoje zdanie i twoja wiara w Boga jest ch**a ważna tutaj!” [WIDEO]

Do sprawy odniosła się jedna z inicjatorek Wku***onej TV, która w rozmowie z Gazetą Wyborczą podkreśliła, że program będzie obejmował panele dyskusyjne z udziałem aktywistek LGBT z Krakowa, Bielska-Białej oraz Kielc. Transmisje z telewizji przewidywane są na godzinę 11.

Gdy 22 października Trybunał Konstytucyjny podjął decyzję w sprawie aborcji eugenicznej, na ulicach polskich miast rozpoczęło się wiele strajków wściekłych feministek i zwolenniczek aborcji. Strajk Kobiet stale rośnie w siłę i przewiduje kolejne demonstracje z udziałem nowych aktywistek.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 1 552 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj