Barbara Kurdej-Szatan, która jeszcze niedawno występowała na zdjęciach w towarzystwie błyskawicy, zaśpiewała kolędy w telewizji Polsat. Taka sytuacja nie wszystkim przypadła do gustu, w związku z czym na profilu gwiazdy pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

Barbara Kurdej-Sztan do tej pory aktywnie popierała działania „Strajku Kobiet”. Aktorka „M jak Miłość” została teraz obrzucona hejtem ze strony niezadowolonych internautów, którzy określili, że takie zachowanie to zwykły „fałsz” i „obłuda”. Powodem takich emocji okazał się ostatni występ aktorki w Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Mariańskim Porzeczu.

Zobacz również: Roman Giertych złożył świąteczne życzenia, atakując Kaczyńskiego: „Jest on głęboko nieszczęśliwy”

Gwiazda reklamująca znaną markę szamponu wraz ze swoim mężem Rafałem Szatanem oraz najstarszą córką zaśpiewała piękne kolędy.

— Fałsz!Obłuda!Zakłamanie!Tam, gdzie kasa tam jest ta prosta kobieta. Idzie w strajku kobiet, a potem grzeczna dziewczynka śpiewa w kościele. Gdzie jest lans i światła fleszy tam jest. Masakra, Celebrytka od siedmiu boleści — czytamy komentarze pod adresem Kurdej-Szatan.

źródło: kurierprasowy.pl

(Visited 651 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj