Miliarder i twórca Microsoftu Bill Gates nawiązał do swojej nowej książki, która ma odpowiedzieć na pytanie, jak pokonać kryzys klimatyczny na świecie.

Publikacja o tytule „Rozwiązania, które mamy, i przełomy, których potrzebujemy” zawiera wiele przemyśleń Gatesa, który jest zdania, że kryzys klimatyczny to coś o wiele gorszego niż sam koronawirus. Pomimo że do premiery książki zostało jeszcze dużo czasu, możemy się domyślać, co znajdzie się w jej środku.

Zobacz również: Co z osobami, które nie zechcą się zaszczepić? Polski lekarz wpadł na kontrowersyjny pomysł

Poglądy miliardera są wszystkim dobrze znane. Według obliczeń twórcy Microsoftu do końca wieku z powodu szybko rosnących temperatur na świecie może zginąć nawet pięć razy więcej ludzi niż z powodu samej pandemii. Bill Gates zaproponował jednak kilka rozwiązań, o których będziemy mogli przeczytać w nowej publikacji.

Filantrop ostrzegł, że nawet ograniczenia związane z pandemią koronawirusa nie przyczynią się do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń. Jednym słowem, ludzkość zmierza w bardzo złym kierunku, a tego trendu nie da się już powstrzymać.

źródło: onpress.pl

(Visited 16 994 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj