Poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz był gościem w „Siódmym dniu tygodnia”. Polityk nie krył swojej irytacji, kiedy musiał tłumaczyć pozostałym gościom, że się mylą.

Dobromir Sośnierz stwierdził, że przyjmowanie pieniędzy z KPO w zamian za zmiany w polskim systemie sądownictwa, to polityczna „prostytucja”.

– Generalnie najkrócej bym powiedział, że wszyscy nie macie racji we wszystkim, co tutaj było do tej pory mówione – powiedział już na koniec programu prawicowy poseł.

– Nie każde pieniądze są warte wzięcia. To się nazywa prostytucja, jeśli ktoś uważa, że każde pieniądze za wszelką cenę – dodał ku zdziwieniu innych gości.

Dziennikarz Radia ZET postanowił dopytać, czy „KPO jest prostytucją”?

– Jeśli się oddaje kompetencje nad własnym krajem w zamian za pieniądze, to tak. Niemcy przegrali dwie wojny światowe i muszą się pogodzić z tym, że nie będą w Polsce rządzić – mówił Konfederata.

W studio obecne były posłanki Anna Maria Żukowska i Joanna Kluzik-Rostkowska, które zarzucały parlamentarzyście obsesje.

– Czy te zmiany, które obóz władzy jest gotowy przeprowadzić, czyli Izba Dyscyplinarna do likwidacji, to jest to uleganie? To jest ta prostytucja? – wnikał Stankiewicz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Minister Czarnek zmiażdżył Grodzkiego: “Kompromituje polski parlament, kompromituje Senat”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kolejny sukces ukraińskich sił. Żołnierze dotarli do granicy z Rosją [WIDEO]

źródło: Twitter

(Visited 180 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj