Poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz w ostrym tonie wypowiedział się na temat osób, które chcą żyć z zasiłków.

Najpopularniejsze partie przedstawiają wiele obietnic socjalnych i koncentrują się na rozdawnictwie środków. Konfederacja nie zamierza głosić tych populistycznych haseł i mówi otwarcie, że miłośnikom zasiłków socjalnych nie ma nic do zaoferowania.

Dobromir Sośnierz rozmawiał na kanale „Świat Rolnika” i ustosunkował się do kwestii, czy widzi szansę na przejęcie jakiejś części elektoratu, chociażby Prawa i Sprawiedliwości.

Poseł Konfederacji ma świadomość, że wyborcy, którzy są nastawieni roszczeniowo do życia nie ma żadnych szans.

– Nie jesteśmy w stanie obiecać ludziom, którzy są nastawieni na to, że będą dostawali pieniądze za nic nie robienie, czegoś atrakcyjnego. Dla tych ludzi nie mamy oferty – podkreślił Sośnierz.

Ponadto zapowiedział, że jeżeli Konfederacji przyjdzie kiedykolwiek decydować o przyszłości państwa polskiego, to sympatycy zasiłków będą mieli ciężkie życie.

– Weźcie się do roboty! – to jest nasza oferta dla tych, którzy chcą żyć z zasiłków – skwitował Sośnierz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Propagandysta Putina groził w rosyjskiej telewizji: Będziemy miażdżyć mieszkańców krajów NATO

Przeczytaj również:  Czarnek rzeczywiście przeciwny "seksualizacji uczniów"? W ankiecie pytano 13-latków, "czy uprawiają przygodny seks"

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Amerykański historyk ostro: „Kiedy faszyzm faktycznie nadszedł, finansowali go Niemcy”

źródło: Twitter.com

(Visited 1 026 times, 1 visits today)

3 KOMENTARZE

  1. No i patrioci żydowscy też zaczynają odkrywać karty w tym całym knesecie to taka zaplanowana zabawa w dobrego i złego glinę ale to jednak gliny prosto spod ściany płaczu

  2. Posłuchaj chazarski trutniu sciagneliscie sobie ukraińskich nierobów Chazarów waszych rodaków żeby zgnoić polan im płacicie zresztą nie ze swoich bo wszystko co macie wyludzacze od Polaków jesteście najgorszymi szumowinami w Polsce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj