propolski.pl: Dobromir Sośnierz ostro

Sośnierz nie ma litości dla rządów PiS: „To już jest jakaś kolonia brukselska” [WIDEO]


Poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz nawiązał do przegłosowanego przez Parlament Europejski końca samochodów spalinowych. PE podjął decyzję o wygaszaniu produkcji takich pojazdów, aż do całkowitego zakazu w 2035 roku.

8 maja eurokraci przegłosowali w Parlamencie Europejskim los diesli oraz samochodów spalinowych. Produkcja takich aut ma się zakończyć w Unii Europejskiej do 2035 roku.

Cały projekt zakłada drastyczne zaostrzenie obecnie obowiązujących norm, aż do 2035 roku. Wówczas dopuszczane na rynek mają być jedynie samochody bezemisyjne, które są zasilane prądem.

– Pytanie jak długo obywatele Unii będą tolerować to szaleństwo – zapytał Dobromir Sośnierz.

Polityk dodał, że „że Unia Europejska jest taka, jaka jest, że kierunek jej marszu jest postanowiony i albo po prostu zapisujemy się i akceptujemy wszystko, co ona wymyśla albo sobie wychodzimy z niej i że nie będziemy jej zmieniać”.

– Jeśli dotychczasowe skutki tego bycia tam i brania pieniędzy Was nie przekonują, to myślę, że to, co Unia Europejska teraz knuje, to co Parlament Europejski teraz wymyśla, to już powinno przekonać – zastanawiał się poseł Konfederacji.

– Mogę się zamknąć z tym przekonywaniem ludzi do wychodzenia z Unii. Unia sama przekonuje ludzi do wychodzenia z Unii, teraz tylko trzeba czekać na to. Chyba że ludzie naprawdę chcą żyć w takim kraju, gdzie nic im nie wolno, w którym jacyś urzędnicy obłąkani z Brukseli mówią im, czy im wolno jeździć takimi samochodami czy innymi – zaznaczył Sośnierz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kaczyński zastanawia się nad odejściem z rządu. Na emeryturze nie będzie klepał biedy

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Korwin-Mikke ostro: „W Polsce nie istnieje wolny rynek” [WIDEO]

https://www.youtube.com/watch?v=vi02ogy_-CY

źródło: YouTube

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these