propolski.pl: "Sondażowa manipulacja TVN przekroczyła granice żenady i absurdu"

„Sondażowa manipulacja TVN przekroczyła granice żenady i absurdu”

Tak się robi propagandę w TVN grzmi oficjalny profil Konfederacji na Twitterze. Poszło o słupki poparcia w najnowszym sondażu.

Telewizja TVN po raz kolejny stała się obiektem krytyki ze strony Konfederacji. Tym razem stacja, zdaniem polityków tej formacji, manipulowała przy grafice ukazującej poparcie dla partii politycznych.

Tak się robi propagandę w TVN. Zastanawialiście się jak można pokazać widzom, że Konfederacja jest na ostatnim miejscu, gdy notuje dwucyfrowy wynik poparcia, podobnie jak Lewica, a PSL nawet nie przekracza progu? Proszę bardzo! Gotowe napisano na profilu partii Krzysztofa Bosaka i Janusza Korwin-Mikke.

Partia w swoim oficjalnym przekazie wielokrotnie podkreślała, iż pada ofiarą zmowy medialnej:

Salony III RP mają z nami bardzo duży problem i nie ukrywamy, że niezwykle nas to cieszy i jeszcze bardziej mobilizuje w walce o lepszą Polskę i dobro obywateli.

To my jesteśmy dla Was, a nie odwrotnie. Istniejemy po to, by bronić Waszych praw, by być tarczą dla gospodarki, by wdrożyć reformy systemowe, które pomogą nam wszystkim żyć i rozwijać się w bogatym, sprawiedliwym, suwerennym państwie głosi partia środowisk narodowych i konserwatywno-liberalnych.

Przeczytaj również: „Washington Post” pisze o Lempart i ataku na media. Tymi słowami wzywa Bidena, by wziął się za Polskę

Przeczytaj również: „Nie jestem alfą i omegą. Nie umiem policzyć”. Posłanka PO w RMF FM. Zaborski nie wytrzymał: „Ale ja będę pytał!”

Źródło: NCzas

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these