Badanie przeprowadzone na zlecenie „Super Expressu” jednoznacznie wykazało, że ankietowani opowiadają się za odejściem Grzegorza Schetyny. Czy to już koniec kariery znanego polityka? Przeważająca odpowiedź to: Tak.

Z sondażu wynika, że aż 56% Polaków jest zdania, że lepiej, aby Schetyna zrezygnował ze swojego stanowiska. Jedynie 10% uważa, że powinien być liderem opozycji. Przez ostatnie miesiące Schetyna przejawiał wiele problemów wizerunkowych, które zaważyły na spadku jego popularności.

Wyniki przeprowadzonego sondażu skomentował dr Sebastian Gajewski.

— To efekt problemów wizerunkowych Schetyny, który nie potrafił przepracować swojego wizerunku politycznego technokraty i sekretarza, który co najwyżej może decydować o tym, kto wystartuje z drugiego miejsca na liście z Łomży czy Skierniewic.

Zdaniem politologa, Grzegorz Schetyna już dziś stanowi obciążenie i dostrzegają to przede wszystkim wyborcy Koalicji Obywatelskiej.

Badanie zostało przeprowadzone w dniach 22-23 października przez Instytut Badań Pollster na próbie 1083 dorosłych Polaków.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 31 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Lewak z RAZEM chce dochodu podstawowego. Mentzen dał mu zadanie matematyczne dla ucznia z podstawówki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj