Ostatnio na profilu adwokata Giertycha pojawił się list skierowany do premiera Morawieckiego. Mecenas ku zdziwieniu czytelników podzielił się planem, który pomoże aresztować szefa rządu. Wpis ten zamieścił jako odpowiedź na doniesienia „Rzeczpospolitej”.

— Media donoszą panie premierze, że w Ministerstwie Finansów za Pana tam rządów podwładni wiceministra Banasia, którzy mieli zwalczać wyłudzenia VAT, kierowali mafią wyłudzającą VAT. A podległa Panu jako obecnie premierowi prokuratura doprowadziła do ich aresztowania. To genialny patent! — napisał Giertych na Facebooku.

Jego zdaniem „aby naprawić jakiś problem Państwa, należy wyaresztować pisowców, którzy mają się zajmować jego rozwiązaniem. Bardzo mi się ten plan podoba i czekam na rozwiązania w innych dziedzinach życia państwowego”.

— Proponuję, aby na koniec, gdy już wszystkich Pan pozamyka, polecił Pan ostatniemu prokuratorowi, który będzie jeszcze na wolności (pozostali za krzewienie przestępczości będą już siedzieć), aby zatrzymał Pana jako tego, który odpowiada za całościowe psucie Państwa – kontynuował mecenas.

— Czy wyobraża Pan sobie tę chwilę, gdy ostatnia policyjna suka zajeżdża po Pana o 6 rano, a tam nie ma nawet kamer TVP, bo ostatni dziennikarz został zatrzymany przez ABW? Czyż nie byłoby to piękne? — napisał Giertych zwracając się do Morawieckiego.

Przeczytaj również:  Szaleństwo! Facebook zablokował trzecie konto Konfederacji: "Partia, której nazwy nie wolno wymawiać"

 

 

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 96 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here