Najnowszy sondaż pracowni IBRIS na zlecenie portalu Onet wskazuje, że Polacy krytycznie ocenili działanie opozycji na granicy polsko-białoruskiej. Najbardziej obawiać się o swoje wyniki powinni posłowie Koalicji Obywatelskiej.

Sondaż IBRIS okazał się bezlitosny dla polityków opozycji. W związku z licznymi happeningami posłów KO aż 64 procent respondentów badania źle oceniło działania opozycji. Z taktyką opozycji utożsamiło się 20 procent badanych, oceniając ją „dobrze”. 15 proc. nie ma zdania na ten temat.

Politykę rządu ws. kryzysu na granicy z Białorusią pozytywnie oceniło 51 procent respondentów. 41 procent negatywnie, zaś niecałe 8 procent nie ma zdania na ten temat.

Ankietowani Polacy byli także pytani o akcję aktywistów, którzy pocięli rozwinięty przez służby drut kolczasty na granicy. Tutaj także wyniki nie pozostawiają złudzeń i miażdżą — 83 procent badanych ocenia akcję negatywnie, a tylko 11 procent pozytywnie.

Przeczytaj również: Niedzielski ujawnił, ilu Polaków zaszczepiło się przeciw COVID-19. Liczba wzbudza zdumienie

Przeczytaj również: Prof. Gut ponownie straszy: Niezaszczepieni powinni dostać szlaban na możliwość wchodzenia w różne miejsca

Przeczytaj również:  Klęska Tuska w sondażu. Polacy powiedzieli, co o nim myślą

Źródło: Tysol

(Visited 441 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj