propolski.pl: Problemy Sławomira Nitrasa w Platformie

Sławomir Nitras zaatakował Pocztę Polską. Nie takiej odpowiedzi się spodziewał

Polityk PO Sławomir Nitras powielał w Internecie plotki na temat zwolnień. Szybko dostał mocną odpowiedź, której się z pewnością nie spodziewał.

— Podobno Poczta Polska szykuje się do zwolnień grupowych w związku z kryzysem. Zaraz po wyborach — napisał na Twitterze Sławomir Nitras.

Zwrócił się również do przedstawicieli Poczty, jak i do ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego oraz premiera Mateusza Morawieckiego z pytaniem, czy plotki mają coś wspólnego z rzeczywistością. W odpowiedzi na jego pytanie pojawiła się odpowiedź z oficjalnego konta Poczty Polskiej.

— Szanowny panie! Pragniemy pana uspokoić i zapraszamy na naszą stronę związaną z rekrutacjami — czytamy na Twitterze.

Poczta Polska dołączyła też link do strony z ofertami pracy, m.in. z propozycjami na stanowisko listonosza, rowerowego czy doradcy klienta. Polityk PO nie udzielił odpowiedzi, czy jest zainteresowany którąś z nich.

Tuż przed wyborami korespondencyjnymi politycy opozycji chętnie pozostawiają krytyczne komentarze pod adresem Poczty Polskiej.

Na przykład marszałek Senatu Tomasz Grodzki stwierdził, że koperty z pakietami wyborczymi będą „zabójcze”. Natomiast prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski dodał, że „nie chce rozmawiać o kopertach, a proces wyborczy może być groźny”.

— Informujemy, że pakiety zostaną dostarczone bezkontaktowo — poinformowali Trzaskowskiego przedstawiciele Poczty.

Dodali, że osoby przebywające na kwarantannie będą otoczone szczególną opieką, a „odbiór pakietu od osób na kwarantannie również odbędzie się bezkontaktowo. Pracownicy będą mieli zapewnione najlepsze środki ochrony”.

źródło: tvp.info

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these