Sławomir Mentzen, który był gościem w programie „Śniadanie Rymanowskiego” w Polsat News i Interii nie przebierał w słowach. Nie szczędził krytyki pod adresem rządu PiS, w którego działaniach upatruje przyczyn wielu problemów Polaków.

– Problem jest taki, że nie wszystkie problemy da się rozwiązać za pomocą dopłat. Polski rząd bardzo by chciał, żeby wystarczyło komuś dosypać pieniędzy i problem się rozwiąże. Od kilku lat żyjemy w kraju dopłat, w kraju tarcz antykryzysowych, teraz tarcz jakichś elektrycznych – powiedział Sławomir Mentzen.

Mentzen: Potrzebujemy tarczy antyrządowej

Podkreślił przy tym, że na nasze bolączki potrzebujemy tarczy antyrządowej, bo to właśnie rząd PiS przyłożył rękę do kryzysu nękającego Polaków.

– Problem jest taki, że Polacy tak naprawdę potrzebują tarczy antyrządowej, bo wszystkie problemy, jakie mają, to wcześniej wykonał im rząd. To rząd najpierw zamykał te przedsiębiorstwa, potem zrobił tarcze, żeby ratować przedsiębiorstwa. To rząd doprowadził do tego, że nie będzie prądu i gazu i teraz rząd organizuje tarcze, żeby Polakom pomóc. Największą pomocą, jaką byśmy dostali, to, gdyby ten rząd wreszcie się od nas odczepił – mówił Mentzen, który skwitował, że nie oczekuje już niczego, a chce jedynie świętego spokoju.

Przeczytaj również:  Kaczyński: "Po prostu przyjdzie czas, że dostaniemy to, co nam się należy, i nie od Ukraińców"

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazda TVN w ogniu krytyki. „Wstyd! Brak klasy”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wpadka Morawieckiego! Przez pomyłkę wyznał prawdę na temat rządów PiS [+WIDEO]

źródło: Śniadanie Rymanowskiego, Twitter

(Visited 284 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj