Redaktor Naczelny „Newsweeka” Tomasz Lis zamieścił na Twitterze aroganckie wpisy. Skomentował pogłoski, że Jarosław Gowin miałby stać się doskonałym narzędziem opozycji.

— Widać, że jest realistyczna szansa na odsunięcie majowych wyborów i zmianę marszałka sejmu — napisał redaktor Tomasz Lis.

W ostatnich dniach wśród polityków krąży plotka, z której wynika, że Jarosław Gowin „układa” się z opozycją i na tym układzie ma osobiście bardzo skorzystać.

— Opozycja w poniedziałek chce zgłosić do laski marszałkowskiej kandydaturę Gowina — powiedział jeden z polityków.

Dzień wcześniej senator PSL Jan Filip Libicki opublikował zaskakujący wpis na Twitterze. Polityk zaczął zastanawiać się, czy w Sejmie nie powstanie nowa większość, która w ostateczności doprowadzi do zmiany marszałka Sejmu.

— Z moich dzisiejszych informacji wyłania się taki obraz negocjacji opozycji i Porozumienia Jarosława Gowina, a to może oznaczać, że wyborów w maju nie będzie — powiedział w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” senator PSL.

Tymczasem Tomasz Lis ponownie dał popis pogardy i arogancji.

— Widać, że jest realistyczna szansa na odsunięcie majowych wyborów i zmianę marszałka sejmu. Kluczowa decyzja Lewicy — czy pójdzie z narodem, czy pójdzie na rękę Kaczyńskiemu — napisał redaktor. Naczelny „Newsweeka pokazał swoje prawdziwe oblicze, publikując drugi wpis.

— Kaczyński czy Tusk? Ziobro czy Strzembosz? Wrzosek czy Święczkowski? Juszczyszyn czy Nawacki? Sasin czy Dulkiewicz? Czuchnowski czy Karnowski? Ostaszewska czy Gliński? Duda czy ktokolwiek inny? Masz problem z wyborem? Jeśli tak, to może masz problem z głową — czytamy na Twitterze.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 338 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  "Nie będę wiecznie czekać". Kukiz postawił PiS warunek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj