Włodzimierz Czarzasty

Czarzasty do rządu PiS: „Będziecie siedzieć. Jesteście plugawymi ptakami śmierci”

Włodzimierz Czarzasty z SLD zabrał głos podczas konferencji prasowej i skomentował pomysł przeprowadzenia wyborów prezydenckich w maju.

Szef SLD Włodzimierz Czarzasty wraz z kandydatem na prezydenta Robertem Biedroniem oraz posłem Lewicy Andrzejem Szejnem poruszyli temat fatalnej sytuacji służby zdrowia.

— Wiele oddziałów nie jest w stanie funkcjonować, bo doszło do zakażenia. Ludzie umierają i zaczną umierać na inne choroby, bo nie są leczeni ze względu na ten b****l, który panuje w służbie zdrowia — mówił Biedroń.

Podczas konferencji prasowej wypowiedział się również szef SLD, który skrytykował zamysł zorganizowania wyborów prezydenckich w maju. Wszystko przez trwającą epidemię koronawirusa, która zagraża zdrowiu i życiu Polaków. Polityk zdradził, że w ostatnich dniach spotkał się z „bardzo wysoko postawioną osobą w PiS” i wtedy usłyszał coś bardzo ważnego.

— W trakcie krótkiej rozmowy usłyszałem takie zdanie: „Albo będziemy rządzili, albo będziemy siedzieli”. Odpowiadam: będziecie siedzieli — mówił Czarzasty.

Lider ugrupowania stwierdził, że doprowadzenie do wyborów prezydenckich w maju jest prawdziwym „skandalem”.

— Oskarżam rząd o sianie śmierci. Jesteście plugawymi ptakami śmierci, które żerują na ludziach. Przenieście te wybory, przestańcie się wygłupiać, bądźcie ludźmi — powiedział Czarzasty.

źródło: dorzeczy.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these