Politycy opozycji pełni emocji nie ustają w apelowaniu o zmianę terminu wyborów prezydenckich. Również wiceprezydent stolicy Paweł Rabiej nie szczędził słów krytyki pod adresem partii rządzącej.

Przedmiotem narzekania stały się zmiany w Kodeksie wyborczym, które w obliczu epidemii umożliwiają przeprowadzenie wyborów w warunkach zdalnych. Dotyczy to osób poddanych kwarantannie oraz po 60 roku życia. Środowiska opozycyjne nie dają jednak za wygraną i zamieszczają wiele krytycznych wpisów dotyczących PiS.

Do tego grona dołączył na Twitterze Paweł Rabiej, który opublikował skandaliczne słowa ocenione przez internautów jako nazistowskie. Według wiceprezydenta Warszawy Polska zmaga się dziś z dwiema zarazami. Stwierdził, że jedną z nich jest koronawirusa, a drugą PiS.

— Nocne obrady Sejmu dobitnie pokazały, że Polska mierzy się naraz z dwiema zarazami. Pierwszą — mniej groźną — jest #KoronawirusWPolsce. Drugą – @pisorgpl i Kaczyński. Wybory w maju to absurd i skrajny cynizm. Obie zarazy zabijają. I obie musimy w najbliższych miesiącach pokonać — napisał polityk.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 145 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Ministerstwo Rolnictwa lekceważy problemy, które wystąpią na rynku rzepaku? Obawy producentów są uzasadnione

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj