Skandaliczna odpowiedź Trzaskowskiego. Wyśmiał dziennikarza, a tłum dołożył swoje. „Szok, że w Polsce coś takiego przechodzi”

Media społecznościowe obiegła relacja z wizyty Rafała Trzaskowskiego w Płocku. Kandydat na prezydenta z ramienia Koalicji Obywatelskiej został zapytany o „nieoczyszczone ścieki płynące z Warszawy”.

Obecny na wiecu Rafała Trzaskowskiego dziennikarz Polsat News zapytał o „nieoczyszczone ścieki płynące z Warszawy”. Chwilę po tym jak reporter zdążył wyartykułować zdanie, tłum zwolenników kandydata Koalicji Obywatelskiej zaczął buczeć i krzyczeć.

Sam Trzaskowski na początku nie skomentował pytania tylko się roześmiał, a po chwili zabrał głos, lecz nie parł do tego, by udzielić skonkretyzowanej odpowiedzi.

— Szanowni Państwo, kto jak kto, ale ja i pan prezydent Płocka świetnie pamiętamy te wszystkie manipulacje sprzed ostatnich lat i właśnie słuchajcie drodzy państwo, właśnie o tym są te wybory – mówił Trzaskowski, śmiejąc się.

— I tego też wszyscy mają serdecznie dość – manipulacji, wymyślania tematów. Pan myśli naprawdę, że ktoś się na to nabierze? Że pan ich nabierze, że jak jest burza i leci woda do Wisły to powoduje jakiś poważny problem? — dodał prezydent stolicy.

Zachowanie kandydata KO zszokowało wielu komentatorów. Na blogu Kamieni Kupa napisano:

— Trzaskowski w Płocku. Dziennikarz lokalnego portalu pyta o sytuację „ścieków spływających z Warszawy”, która dotyka jego miasto. Reakcja Trzaskowskiego – głupi uśmieszek i tekst, że „właśnie o to walczymy, aby takie pytania nie były zadawane”, a wszystko przy buczeniu grupies. Szok, że w Polsce coś takiego przechodzi.

Przeczytaj również: Andrzej Duda z coraz większą przewagą? PKW podała wyniki z blisko 90 proc. obwodów do głosowania

https://www.facebook.com/KamieniKupa1/videos/2702266713342318/?__xts__%5B0%5D=68.ARDIp-y6-e_AVQ4OtpiIs9DjTSkYVZSra-HukWT63EOFiOobqZ0mzAY0vLCVgTuckv_ZERcMJTTPLMRMDZ6oxuUm9kOCbSGjUuH5AXEzWi0pP-T3QKFcR4qLW-8_7Fh0iWguCQROcIF05PM8TXeJiPNhihoK5BOjUtVwH8HwVdZLMDf0AFtZcLkwk6N84R3kqANYzijYkoCS-CP2iGIpW8DWgiUjlR-e_egz0os4x7ofcKMzUKkSiY8cS66uDb1bvblMf1Sl3QVMUIg4JDUgU9ib0d3D75cnEPrbrZe-yhvp_xVPAFnWavr_3PUGXIBhlXUDGl69y5Zo3YcZaEUEgxrFx2RdprSWKk4VdlrD&__tn__=-R

źródło: Do Rzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these