Media społecznościowe obiegła relacja z wizyty Rafała Trzaskowskiego w Płocku. Kandydat na prezydenta z ramienia Koalicji Obywatelskiej został zapytany o „nieoczyszczone ścieki płynące z Warszawy”.

Obecny na wiecu Rafała Trzaskowskiego dziennikarz Polsat News zapytał o „nieoczyszczone ścieki płynące z Warszawy”. Chwilę po tym jak reporter zdążył wyartykułować zdanie, tłum zwolenników kandydata Koalicji Obywatelskiej zaczął buczeć i krzyczeć.

Sam Trzaskowski na początku nie skomentował pytania tylko się roześmiał, a po chwili zabrał głos, lecz nie parł do tego, by udzielić skonkretyzowanej odpowiedzi.

— Szanowni Państwo, kto jak kto, ale ja i pan prezydent Płocka świetnie pamiętamy te wszystkie manipulacje sprzed ostatnich lat i właśnie słuchajcie drodzy państwo, właśnie o tym są te wybory – mówił Trzaskowski, śmiejąc się.

— I tego też wszyscy mają serdecznie dość – manipulacji, wymyślania tematów. Pan myśli naprawdę, że ktoś się na to nabierze? Że pan ich nabierze, że jak jest burza i leci woda do Wisły to powoduje jakiś poważny problem? — dodał prezydent stolicy.

Zachowanie kandydata KO zszokowało wielu komentatorów. Na blogu Kamieni Kupa napisano:

— Trzaskowski w Płocku. Dziennikarz lokalnego portalu pyta o sytuację „ścieków spływających z Warszawy”, która dotyka jego miasto. Reakcja Trzaskowskiego – głupi uśmieszek i tekst, że „właśnie o to walczymy, aby takie pytania nie były zadawane”, a wszystko przy buczeniu grupies. Szok, że w Polsce coś takiego przechodzi.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

Przeczytaj również: Andrzej Duda z coraz większą przewagą? PKW podała wyniki z blisko 90 proc. obwodów do głosowania

Trzaskowski reaguje na pytania o ścieki

Trzaskowski w Płocku. Dziennikarz lokalnego portalu pyta o sytuację "ścieków spływających z Warszawy", która dotyka jego miasto. Reakcja Trzaskowskiego – głupi uśmieszek i tekst, że "właśnie o to walczymy, aby takie pytania nie były zadawane", a wszystko przy buczeniu grupies. Szok, że w Polsce coś takiego przechodzi.

Gepostet von Kamieni Kupa am Montag, 29. Juni 2020

źródło: Do Rzeczy

(Visited 280 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj