Sieć obiegło nagranie z groźnego wypadku, do którego doszło na krajowej „11″ między Poznaniem a Obornikami. Widzimy na nim, jak bardzo silny wiatr po prostu zdmuchnął TIR-a z drogi.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę wideorejestratora, który umieszczony był w aucie poruszającym się za nieszczęsną ciężarówką.

Filmik został opublikowany przez Moto Sygnały Radia Poznań. Wygląda on naprawdę strasznie.

Kierowcy, którzy byli uczestnikami tego zdarzenia, mieli bardzo dużo szczęścia. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała, że żaden z uczestników nie ucierpiał i nie odniósł obrażeń. Jedynym problemem były poważne korki i utrudnienia na drodze.

– Jeden z pojazdów ciężarowych w wyniku mocnego podmuchu wiatru zmienił pas ruchu, po którym poruszał się drugi pojazd ciężarowy. W celu uniknięcia kolizji kierowca skierował pojazd do rowu, drugi samochód również znalazł się w rowie. Wytyczono objazdy – informowała GDDKiA.

Zobacz również: Poroszenko krytycznie o Putinie: „Kłamie. Mam 5-letnie doświadczenie w komunikacji z nim”

Zobacz również: Będzie zjednoczenie opozycji? Donald Tusk wypowiedział się nt. wspólnego startu

Tak wyglądał wypadek na #DK11 Poznań-Oborniki. Nadal utrudnienia! Nikomu nic się nie stało! Film od Wojciecha. Bardzo trudne warunki do jazdy w całej Wielkopolsce! Uważajcie na siebie – jeśli możecie odłóżcie podróż na później.

Opublikowany przez MotoSygnały Czwartek, 17 lutego 2022

źródło: Facebook.com

(Visited 604 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj