Radosław Sikorski nie daje o sobie zapomnieć. Wciąż udziela się politycznie i komentuje bieżące wydarzenia. Tym razem europoseł opublikował kontrowersyjny wpis na portalu społecznościowym, który nawiązał do katastrofy smoleńskiej.

Polityk udostępnił na Facebooku grafikę, która mówiła o głośnym wystąpieniu Andrzeja Dudy. Prezydent RP w mocnym tonie stwierdził, że zagraniczne podmioty nie mogą narzucać Polsce, jak ma wyglądać reforma wymiaru sprawiedliwości.

— Nie będą nam tutaj w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy — mówił  Duda.

Radosław Sikorski nie mogąc pogodzić się z tym, co usłyszał, udostępnił prześmiewczą grafikę, która szybko sprowokowała internautów. Były minister obrony narodowej pokazał na obrazku narciarza, który nieświadomie podąża ku przepaści. Obok niego widnieje transparent, który go ostrzega w różnych językach.

— Nie będzie mi nikt w obcych językach mówił, co mam robić — mówi jednak oburzony narciarz.

Sama grafika nikogo by nie zdenerwowała, gdyby nie dopisek Sikorskiego: Terrain ahead!. Internauci uznali, że to oczywiste nawiązanie do katastrofy smoleńskiej.

— Obrazek zabawny, uroczy i trafny. Natomiast, czy za każdym razem trzeba żartować z katastrofy smoleńskiej? Nie lepiej w miarę możliwości ograniczać chamstwo na polskiej scenie politycznej? — napisał w komentarzu internauta.

Polityk zamieścił swoją odpowiedź, w której podsumował, że To nie żart, to przestroga.

 

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 1 258 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj