Posłanka PO Izabela Leszczyna odwiedziła Łebę. W czasie tej wizyty pochwaliła kompetencje swojego kolegi Kazimierza Kleiny. Wypowiedziała przy tym zaskakujące słowa.

Posłanka Izabela Leszczyna wraz z Barbarą Nowicką i wicemarszałkiem Sejmu Małgorzatą Kidawą-Błońską, a także senatorem Kazimierzem Kleiną udała się do Łeby.

Politycy wzięli udział w uroczystości odsłonięcia tablicy z nazwą ronda u zbiegu ulic Nowęcińskiej i Al. Św. Jakuba.

Zaskakujące wystąpienie posłanki Leszczyny

W czasie pobytu w Łebie politycy PO rozmawiali z wyborcami. Głos zabrała posłanka Izabela Leszczyna, która chwaliła przed publicznością senatora Kleinę.

– Tak to jest zawsze, mówi się, że nikt nie jest prorokiem we własnym domu. Ja nie robię paraleli, żeby było jasne. Jak Jezus robił cuda, to mówili tak: to syn tego cieśli od nas? Także, naprawdę. Wiemy Kaziu, że nie jest tak, że w swoim mieście, swoim miejscu, ludzie wiedzą, że zajmujesz się finansami w Senacie, ale ja wiem i mogę o tym powiedzieć – mówiła posłanka.

Słowa posłanki Leszczyny już nie raz wywoływały kontrowersje. Polityk mówiła w kwietniu, że na początku konfliktu na Ukrainie, była zdania, że Kijów powinien „oddać Putinowi” Donbas.

Przeczytaj również:  Kaczyński ma wielkie serce do kotów. Zobacz, jak je traktuje

Izabela Leszczyna w rozmowie z Onetem wspomniała o zmianie swojego podejścia wobec konfliktu na wschodzie.

– Tak naprawdę, na początku wojny myślałam, że skoro w Donbasie mieszka tak wielu Rosjan, skoro jest to taka zbuntowana republika, to oddajmy ten teren Putinowi, niech sobie to weźmie, ale niech cała Ukraina będzie bezpieczna – przyznała posłanka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jerzy Bończak zakpił z rządu? Wyjawił, jak planuje przetrwać zimę

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda: „Miałam ataki paniki, myśli samobójcze, włącznie z listem pożegnalnym”

źródło: Twitter

(Visited 154 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj