Poseł Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus oświadczyła, że tęczowa flaga zawiśnie na budynku Sejmu. — Obiecuję Wam to — powiedziała podczas spotkania w Toruniu do wszystkich zgromadzonych.

Do słów lewicowej polityk odniósł się poseł PiS Jan Mosiński.

— Pani Scheuring-Wielgus z nudów snuje swoje chore wizje. Oświadczyła, że barwy LGBT zawisną na budynku Sejmu obok flagi biało-czerwonej. Pytanie, skąd weźmie taką długą drabinę — podkreślił.

Protesty środowisk LGBT nasiliły się szczególnie po zatrzymaniu lewicowego bojówkarza Michała Sz. „Margot” udającego kobietę o imieniu Małgorzata. Na jednym z wieców w Toruniu pojawiła się poseł Scheuring-Wielgus i zaskoczyła wszystkich swoją przemową.

Zobacz również: Stuhr wraca do zdrowia i u Lisa atakuje PiS: „Chodzi tylko o dostęp do koryta”

— Chciałabym się zwrócić do grupy, która twierdzi, że tęcza zagraża rodzinom – tęcza jest symbolem dumy i równości. Od piątku jest symbolem walki o wolność i równość wszystkich wykluczanych. Ta flaga, którą trzymam w ręku, moja domowa tęcza miała okazję być na terenie Sejmu 6 sierpnia. Udało się ja wnieść. Obiecuję wam, że ta flaga jeszcze kiedyś zawiśnie na czubku Sejmu obok flagi biało-czerwonej. Obiecuję wam to — powiedziała Scheuring-Wielgus do zgromadzonych.

Toruń, Rynek Staromiejski 10.08.20

Gepostet von Joanna Scheuring-Wielgus – polityk am Montag, 10. August 2020

źródło: niezalezna.pl

(Visited 4 193 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Wyciekło nagranie z Gdańska, pokazujące jak aktywistka LGBT Maja Wojdyło obrywa gazem od kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here