propolski.pl: Scheuring-Wielgus: Jarosław Gowin jest politykiem bardzo giętkim. Trzymamy za niego kciuki [WIDEO]

Scheuring-Wielgus: Jarosław Gowin jest politykiem bardzo giętkim. Trzymamy za niego kciuki [WIDEO]

Posłanka Nowej Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus była gościem w programie „Śniadanie Rymanowskiego” w Polsat News. Prowadzący pytał obecnych w studio o sprawę wyboru Rzecznika Praw Obywatelskich.

— Na razie wiem, że jest wola, żeby zagłosować na kandydata całej, szeroko rozumianej opozycji i trzymamy za pana Jarosława Gowina kciuki. Myślę, że Jarosław Gowin jest politykiem bardzo giętkim i do momentu głosowania, które będzie w Sejmie, my nie wiemy, jak on de facto zagłosuje — powiedziała posłanka Joanna Scheuring-Wielgus.

Głos zabrał również wicerzecznik PiS Radosław Fogiel, który zasugerował, że opozycja może być w tej sprawie rozgrywana przez polityków rządzących.

Zobacz również: Lech Wałęsa opublikował wiersz o sobie: „W próżności, mojej…”

— Nie chcę nic przesądzać, ale mógłbym zasiać ziarno wątpliwości u moich przedmówców, którzy, np. mogą być przecież elementem zdecydowanie większej intrygi, nie zdając sobie z tego absolutnie sprawy. Zawsze nasze plany są wielopiętrowe i stąd później takie bajki dla niegrzecznych dzieci, jak pan poseł przed chwilą, o złym, straszliwym PiS-ie — wyjaśnił Fogiel.

W sprawie wypowiedział się również poseł Marek Sawicki z PSL.

— Jestem przekonany, że skoro prezes Kaczyński powiedział wcześniej, że to Jarosław Gowin będzie w tej turze zgłaszał kandydata i Zjednoczona Prawica udzieli mu poparcia, no to teraz Jarosław Gowin musi trochę wysiłku podjąć, jeśli zgłosił z nami wspólnie kandydata, a zgłosił, żeby przekonać PiS do tego, że to jest kandydat wart poparcia — ocenił.

Zobacz również: Dlaczego kobiety żyją dłużej? Korwin-Mikke rozwiewa wątpliwości

„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii”

Gośćmi „Śniadania Rymanowskiego w Polsat News i Interii” są: Radosław Fogiel (PiS), Marcin Kierwiński (PO), Łukasz Rzepecki (Kancelaria Prezydenta), Marek Sawicki (PSL) oraz Joanna Scheuring-Wielgus (Nowa Lewica). Program prowadzi Bogdan Rymanowski. Więcej: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-05-30/sniadanie-rymanowskiego-w-polsat-news-i-interii-ogladaj-od-godz-955/?ref=kafle

Opublikowany przez polsatnews.pl Niedziela, 30 maja 2021

Źródło: polsatnews.pl, tysol.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these