propolski.pl: Wandal rzucił kamieniem

Rzucił kamieniem w witrynę sklepową. Teraz szuka go policja [WIDEO]

Sieć obiegło nagranie, na którym widać młodego człowieka rzucającego kamieniem. Okazuje się, że wyrządził straty o wartości 10 tys. zł. Teraz szuka go policja. Zdarzenie miało miejsce 8 listopada bieżącego roku o godz. 4:13. Zarejestrowała je kamera monitoringu.

Wandal nagle się zatrzymał, wziął kamień i cisnął nim w witrynę sklepową. Nagranie w sieci opublikowali sami mundurowi. Poinformowano, że wandal wyrządził szkody w wysokości 10 tys. złotych.

Funkcjonariusze apelują teraz o pomoc w poszukiwaniach. Każdy, kto rozpozna sprawcę zdarzenia lub będzie miał jakiekolwiek informacje na jego temat, powinien skontaktować się z Komisariatem Policji Poznań – Stare Miasto lub pod numerem telefonu 47 77 143 47, lub 47 77 121-11.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pożar magazynu w Wieliczce. Trwa akcja straży pożarnej

Rozpoznajesz tego mężczyznę⁉️ Skontaktuj się z policjantami⚠️ Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto zajmują się sprawą uszkodzenia mienia. Do zdarzenia doszło 8 listopada br. przy ul. 27 Grudnia w Poznaniu. Sprawca rzucił kamieniem w witrynę sklepową i wybił szybę. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę na filmie, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerem telefonu 47 77-143-47 lub 47 77-124-11 ☎️📞 Szczegóły: https://bit.ly/3vC7LSd

Opublikowany przez Komenda Miejska Policji w Poznaniu Wtorek, 27 grudnia 2022

źródło: Policja Poznań

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these