Violetta Kołakowska coraz odważniej udziela się w mediach. Celebrytka twierdzi, że epidemia koronawirusa to jedynie wymysł rządu i nie przestaje siać teorii spiskowych, o których opowiada internautom.

Tym razem Kołakowska zaatakowała Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego.

Partnerka Tomasza Karolaka zwykle nie przebiera w słowach i dosadnie przedstawia swój punkt widzenia. Tak było również i tym razem. Tylko co na to Ministerstwo Zdrowia?

Partnerce Karolaka bardzo nie podobają się obostrzenia, która panują w naszym kraju od połowy marca. Celebrytka w dodatku uważa się za prawdziwą specjalistkę w temacie koronawirusa.

— Panie ministrze, pan przestanie pić. Pan zadba o zdrowie psychiczne i się od nas odczepi. Jeżeli pan myśli, że my jesteśmy idiotami i pan nas może dalej straszyć jakimiś pierdołami, że jeżeli testy będą nadal wskazywać wzrost, to pan z powrotem wprowadzi jakieś obostrzenia, to pan jest śmieszny — emocjonowała się celebrytka.

Gwiazda nie mogła sobie również odmówić paru słów komentarza na temat testów na koronawirusa.

— Po pierwsze, wszyscy wiemy, czym są te testy. Po drugie, pan myśli, że my naprawdę pozwolimy na to, że będzie pan jakieś obostrzenia wprowadzał? Czy pan uważa, że my nie mamy rozumu? My doskonale wiemy o tym, że nie ma żadnej pandemii! Pokazują nam to prawdziwe liczby, nie wasze zmanipulowane. Nie chcemy tego, nie chcemy Was, chcemy, żebyście oddali nam nasze życie! Ono należy do nas, nie do was!. Zajmijcie się swoim zdrowiem psychicznym i odwalcie się od nas. Pan sobie może szczyty zachorowań kreować, ale w swoim ogródku, a nie w naszym życiu i naszym państwie. Nie chcemy waszej kłamliwej polityki, nie chcemy uczestniczyć w waszej grze. Jesteście śmieszni — grzmiała matka dzieci Tomasza Karolaka.

Swoją krytyczną wypowiedź zakończyła mocnym zdaniem:

Przeczytaj również:  Kamil Durczok obawia się, że ma koronawirusa: Nikomu nie życzę podobnych wrażeń

— Zastanawiam się nad tym, ile jeszcze czasu potrzebujecie, żeby ugrać swoje, pozałatwiać swoje interesiki… Jedno jest pewne, już wam się to nie uda, my jesteśmy silniejsi od was. My jesteśmy w świetle, a wy jesteście w czarnej d*pie! — powiedziała Kołakowska.

Co na to wszystko Ministerstwo Zdrowia?

— Stan epidemii niesie za sobą różne konsekwencje, w tym brak możliwości obcowania na żywo z kulturą. Jednak na pewno stan epidemii nie znosi elementarnych zasad kultury osobistej. Z tą powinniśmy obcować na co dzień. Słowa często dają większy obraz osoby, która mówi, niż osoby, o której się mówi. Reszta jest milczeniem — powiedział rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Bardzo mocno wierze w to, ze jeżeli człowiek pracuje nad sobą wewnętrznie to wszystko co na zewnatrz dostraja się do tego co budujemy głębiej . Prawda jest jednak tez taka ,ze na tym ludzkim poziomie dotyka nas tzw, linia czasowa( choć czas nie istnieje tak naprawdę, jest tylko umowny) to widać zmiany na naszym fizycznym polu( ciele). Umówmy się wiec, ze to nie czas nas zmienia ale doświadczenia, wzrastanie, zmiana.. Wszystko jest iluzoryczne i to jak widzimy kogos zależy od tego jak ten swój wizerunek dopracujemy, ulepimy i jak on zostanie odebrany. Umówmy się tez, ze nigdy nie będziemy wyglądać już tak jak 15 lat temu ale to dobrze i nie należy tego robić by na sile ,, czas” zatrzymać ale zaakceptować zmianę i wesprzeć się w tym naszym dojrzewaniu ludźmi, którzy pomogą nam w dbaniu o te kolejna cześć życia. Wiadomo, ze nie wyglądam tak na codzien ale bardzo jestem wdzieczna ze są ludzie obok mnie, którzy mnie wspierają i pomagają się nie rozsypać ???? a trzymać w kupie te moje 42 lata. Od lat są to Ci sami zaufani ludzie bo ja wierna jestem jak pies jak już kogos naprawdę pokocham???? Dziękuje wiec Wam jeszcze raz za to, zawsze mogę na Was liczyć ???? @dr_gnacholejniczak @dr_monolej @doktor_kolosowski @unident_union #Wroclaw Za opiekę kompleksowa i za nowe nasze przyszłe projekty za to,ze cokolwiek mi się dzieje stoicie na posterunku poświęcając swój czas i wiedzę❤️ . . @klinikafemmed #Warszawa Za to ,ze w nocy o północy mogę wymasowac swoje napięte od myślenia skronie???? i rozjaśnić spojrzenie fantastycznymi zabiegami kosmetycznymi???? . . @tomaotomo_official Dziękuje Ci Tomku za to,ze ile razy bym nie poprosiła zawsze masz dla mnie jakaś piękna kreacje na tzw. wielkie wyjścia i zawsze sa one spektakularne i nietuzinkowe???? . . Dziękuje @pracownia_makijazu @dawid_krynicki za ostatni bal @fundacjatvn Za te piękna oprawę. Za Wasze zaangażowanie???? Podsumowując. Jestem wdzieczna za to,ze moje narzędzie pracy jest w najlepszych rekach. Dzięki temu to co w srodku może się ze spokojem manifestować na zewnatrz a moje ego nie czuje się zaniedbane ????????‍♀️????❤️ #bal #tvn #fundacjatvn #beauty #actress #queen #myfrends #gratitude

Post udostępniony przez Viola Kołakowska (@violkakolakowska)

źródło: fakt.pl

(Visited 137 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here