Białoruski bloger NEXTA przedstawił fragment nagrania, na którym uwieczniono wizytę wiceministra obrony rosji Junusa-Bek Jewkurowa w szpitalu. Polityk rozmawiał z rannym żołnierzem i złożył mu życzenia. Przypadkiem udało mu się zaliczyć poważną gafę.

Wojna na Ukrainie trwa już ponad miesiąc. Rosjanie usiłują zdobyć największe miasta i ośrodki w tym państwie, jednak bez większego powodzenia. Obecnie najsilniejsze walki toczą się na wschodzie kraju od strony Charkowa i Mariupola.

Mer Mariupola Wadym Bojczenko zapewnił, że ukraińscy żołnierze dokładają wszelkich starań, by odeprzeć atak wroga. Niestety Rosjanom udało się przejąć kontrolę nad pewną częścią Mariupola.

— Rosjanie mają jeden cel: zmieść Mariupol z powierzchni ziemi, razem z jego wszystkimi mieszkańcami — mówił mer Mariupola.

Internet obiegło nagranie z wizyty wiceministra obrony Rosji Junusa-Bek Jewkurowa w szpitalu. Polityk rozmawiał z rannym rosyjskim żołnierzem, który stracił nogę. Jewkurow zaliczył potężną wpadkę życząc mu, by szybko „stanął na nogi”.

Zobacz również: Silne eksplozje nad Lwowem. Putin zrobił to w czasie wizyty Bidena w Polsce

Zobacz również: Tak Macierewicz zareagował na słowa Bidena. Wszystko zarejestrowały kamery

źródło: o2.pl, Twitter.com

(Visited 608 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj