Dziennikarz CNN Wolf Blitzer opublikował podziękowania dla narodu polskiego za solidarną postawę z Ukrainą. Ponadto nie krył zachwytu nad Warszawą mówiąc, że „dobrze było relacjonować” wizytę prezydenta Joe Bidena.

Przypomnijmy, że amerykański przywódca przybył do naszego kraju w piątek i kontynuował swoją wizytę do soboty. Polityk spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą, z ukraińskim ministrem spraw zagranicznych Ukrainy Dmytro Kułebą oraz szefem resortu obrony Ołeksijem Rzeznikowem. Joe Biden rozmawiał również z amerykańskimi żołnierzami.

Przywódca USA przemawiając na Zamku Królewskim w Warszawie mówił, że wojna na Ukrainie to przede wszystkim wielka porażka Rosji. Podkreślił także wagę współpracy Zachodu w ramach NATO.

Wdzięczność dla Polaków za pomoc ukraińskim uchodźcom wyraził w mediach społecznościowych dziennikarz CNN Wolf Blitzer, który ocenił, że Warszawa jest przepięknym miastem, w którym bardzo dobrze tworzyło mu się materiał.

— Tak dobrze było relacjonować z Warszawy, pięknego i historycznego miasta. I podziękowania dla wspaniałych Polaków za przyjęcie ponad dwóch milionów ukraińskich uchodźców — napisał dziennikarz na Twitterze.

Zobacz również: 12-letni tygrys amurski o imieniu Putin nie żyje. Dostał zawału serca

Zobacz również: Tak Macierewicz zareagował na słowa Bidena. Wszystko zarejestrowały kamery

źródło: wpolityce.pl, Twitter.com

(Visited 247 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj