propolski.pl: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski zabrał głos przed meczem ze Szwecją

Robert Lewandowski zabrał głos przed meczem ze Szwecją, który polska reprezentacja rozegra już jutro. Jedynie wygrana gwarantuje Polakom wyjście z grupy i zakwalifikowanie się do 1/8 finału.

Cały turniej nie rozpoczął się dla Polaków zbyt szczęśliwie. Po przegranym meczu ze Słowacją (1:2) wielu kibiców straciło wiarę w polską reprezentację. Drugi mecz, który udało nam się zremisować z Hiszpanią (1:1), tchnął odrobinę nadziei w przyszłość naszych zawodników na EURO 2020.

Ja wszyscy wiemy, mecz przeciwko Szwecji będzie meczem o wszystko. Podopieczni Paulo Sousy muszą go po prostu wygrać, jeżeli chcą pomarzyć o jakimkolwiek awansie.

Zobacz również: Bosak atakuje premiera Morawieckiego: „Ja to wiedziałem przed aferą”

Lewandowski przekazał wszystkim fanom i kibicom krótką wiadomość. Paulo Sousa w przedmeczowych wywiadach stawiał przede wszystkim na mentalne przygotowanie piłkarzy. Tymczasem polski napastnik opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z dosadnym przekazem: „Gotowi na jutro!” – napisał kapitan reprezentacji.

Mecz Szwecja – Polska odbędzie się w środę, 23 czerwca br., na Stadionie Kriestowskij w Sankt Petersburgu. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 18.00.

Zobacz również: Sousa pożegna się z reprezentacją Polski? Sensacyjne doniesienia

Źródło: wMeritum.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these