Robert Lewandowski był gościem w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego w Onecie. Odpowiedział wówczas na jedno z pytań, które dotyczyło zarobków piłkarzy.

Kuba Wojewódzki zapytał Lewandowskiego, ile zarabiają piłkarze. Polski napastnik jest obecnie najlepiej opłacanym graczem w Bundeslidze.

– Wiesz co, nie chcę się teraz podlizać osobom, które są przeciwko temu i powiedzieć: tak, piłkarze zarabiają za dużo. No nie oszukujmy się, każdy chce zarabiać jak najwięcej, im więcej się da. Jeśli chodzi o zarobki, to nie powiem ci, że za dużo, za mało. Jeśli ktoś chce tyle zapłacić, to jego decyzja. Oczywiście to są mega pieniądze – przyznał Robert Lewandowski.

Na pytanie, czy tak duże pieniądze go krępują, odparł, że nie.

– Dlaczego mają mnie krępować pieniądze? Ja się nie wstydzę tego, że zarabiam, że ktoś mi tyle daje. Oczywiście są zawody, które uważam, że też powinny więcej zarabiać, bo są ważniejsze od bycia piłkarzem. Lekarze, policjanci, strażacy, nauczyciele zdecydowanie. Z własnego doświadczenia i z pierwszej ręki wiem, jak to wygląda i jak najbardziej jestem tutaj za tym, żeby takie ważne, jak nie najważniejsze zawody zarabiały więcej. Ale też nie będę mówił, że piłkarz powinien mniej zarabiać, bo inni zarabiają mniej i będę im się dopasowywał – stwierdził kapitan polskiej reprezentacji.

Przeczytaj również:  Tym razem Robert Lewandowski nie odpuści? „Jest gotowy na wszystko”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Robert Winnicki ironicznie do Kaczyńskiego: Co robicie, żeby ukrócić szalejącą drożyznę? [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cejrowski mocno o pomysłach PiS-u: Będzie w Polsce komunizm! Już nawet sobie nie zawracamy głowy pozorami [WIDEO]

źródło: Onet

(Visited 84 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj