Na Twitterze pojawił się fragment rozmowy z eurodeputowanym Wiosny. Robert Biedroń wyjawił tajemnice swojego długoletniego związku z Krzysztofem Śmiszkiem.

Robert Biedroń opowiedział, co ma miejsce, gdy obaj nie widzą się przez kilka tygodni. Robert Biedroń zaskoczył wszystkich swoim śmiałym wyznaniem. Post na portalu społecznościowym został skomentowany jednym słowem: obrzydliwość.

Lider Wiosny niezwykle zadowolony z przekazanych słów przekonywał, że właśnie takie postępowanie jest fundamentem trwałości związków homoseksualnych. Redaktor Przeambitnych” nie ukrywał swojej radości podczas rozmowy z Biedroniem i nie zdziwiła go nawet informacja, że polityk baraszkuje ze swoim partnerem 24 godziny na dobę.

Lider wiosny zapewnił, że redaktor nawet sobie nie wyobraża, co się dzieje. Biedroń żartobliwie dodał, że „króliczki z reklamy Duracela” przy tym wszystkim odpadają.

Ten obrazowy opis związku polityka nie przypadł jednak do gustu wielu internautom.

źródło: nczas.com

(Visited 1 089 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Kaczyński. "Nie wszystko wychodzi, czasem są spory". Odniósł się do inflacji i zarzutów o prorosyjskość PiS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj