Tomasz Grodzki

Kuriozalny wpis na profilu Senatu. „Grodzki pokazuje nam jaki chaos zapanowałby, gdyby PO przechwyciła także urząd prezydenta”

Tomasz Grodzki przystąpił do naprawiania wizerunku Polski na arenie międzynarodowej – taki komunikat zamieszczono na oficjalnym profilu Senatu na Twitterze.

Tomasz Grodzki od początku grudnia zaliczył całą serię kurtuazyjnych spotkań z zagranicznymi dyplomatami. Na oficjalnym profilu Senatu w mediach społecznościowych zamieszczono zdjęcia ze spotkań z ambasadorami Włoch, Niemiec, Australii, Ukrainy, Izraela, Francji, Kuby, Rosji i Wlk.Brytanii.

Wpis, w którym pada wyraźna sugestia o „naprawie wizerunku Polski na arenie międzynarodowej” wywołał lawinę krytycznych komentarzy.

Głos w sprawie zabrał prof. Stanisław Żerko:

Najpierw to ocierało się o groteskę, ale teraz to zaczyna stawać się przypadkiem do leczenia (…) Marszałek Senatu z Platformy pokazuje nam właśnie, jaki chaos zapanowałby, gdyby PO nie daj Boże przechwyciła także urząd prezydenta. Wetowanie wszystkiego z małpiej złośliwości, ostentacyjne kwestionowanie polityki zagr. rządu, propagandowy cyrk na cały świat itd. itp.

Z kolei Ośrodek Myśli Politycznej podsumował wpis Senatu następująco:

— Naprawianie wizerunku Polski na arenie międzynarodowej? Zatem marszałek Grodzki w czasie tych spotkań zapewne dementuje kolportowane za granicą informacje o zagrożeniach dla demokracji i praworządności w Polsce. Nieoczekiwane, ale grunt to wznoszenie się ponad polski spór.

Czarzasty nie wytrzymał: „Jest Pan kawałem zakompleksionego, próbującego ukryć swoją przeszłość i poglądy chama”

źródło: Twitter

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these