Zapomniana przez wielu Renata Beger teraz powraca do działalności związkowej. Niespodziewana aktywność byłej posłanki Samoobrony wywołała falę zdziwienia i komentarzy, szczególnie wśród zwolenników Prawa i Sprawiedliwości.

Jak informuje „Super Express” Renata Beger założyła nowy związek zawodowy rolników Wyzwolenie”.

Była parlamentarzystka nagrała w 2006 r. rozmowy z politykami PiS, którzy proponowali jej rozmaite profity w zamian za poparcie rządu. Przypomnijmy, że zniknęła z parlamentu w 2007 r. gdy zasłynęła deklaracją, że „lubi seks jak koń owies”.

Odmieniona Renata Beger chce ponownie działać i nie cofnie się przed niczym.

—  Chcę wyzwolić rolników z pośrednictwa sprzedaży i skrócić łańcuch od rolnika do konsumenta, wzmocnić rolników. Chcę zjednoczyć ich działania. Ktoś musi nas reprezentować — powiedziała działaczka.

Jak zapewniła Beger, założony przez nią związek będzie całkowicie apolityczny i nie będzie reprezentował żadnego ugrupowania. Na pytanie dziennikarza, czy zamierza powrócić do polityki, odpowiedziała:

—  Nigdy nie mówię nigdy, ale teraz jestem zainteresowana tylko związkiem zawodowym — mówiła dla gazety Renata Beger.

O działaniu Beger wypowiedział się ekspert od komunikacji strategicznej dr Sergiusz Trzeciak.

Przeczytaj również:  Szymon Hołownia: Nie złożyłem Trzaskowskiemu żadnej propozycji politycznej

— W polityce wszystko jest możliwe, ale trudno jest wrócić, gdy poniosło się porażkę. Wymaga to posiadania kapitału, zarówno ludzkiego, jak i finansowego — ocenił.

 

źródło:wiadomosci.wp.pl

(Visited 154 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj