propolski.pl: Redaktor Miłosz Kłeczek do posła KO

Redaktor Miłosz Kłeczek do posła KO: „Niech Pan nie macha tymi rękami” [WIDEO]

W programie „Woronicza 17” w TVP Info redaktor Miłosz Kłeczek starł się z Robertem Kropiwnickim. Doszło do ostrej wymiany zdań w temacie, który wciąż pozostaje emocjonalny dla wielu Polaków.

— Może pan dzisiaj nie wziął jakichś tabletek, panie redaktorze. Bo jest pan dzisiaj wyjątkowo stronniczy — powiedział poseł Koalicji Obywatelskiej.

Tematem poruszonym w czasie programu „Woronicza 17” w TVP Info była sytuacja na granicy polsko-białoruskiej. PiS przegłosował ustawę, która umożliwia budowę zapory na granicy.

Dziennikarz nie krył swojego zdumienia, że opozycja zagłosowała w tej sprawie na nie.

— Jest szansa, żeby granica była szczelna a Polacy bezpieczni, ale są tacy, którzy nie zgadzają się na te propozycje. To między innymi Lewica i Platforma Obywatelska. Zacznę od posła Kropiwnickiego, skoro pan poseł dzisiaj taki nadpobudliwy — powiedział Miłosz Kłeczek.

— Może pan dzisiaj nie wziął jakichś tabletek, panie redaktorze. Bo jest pan dzisiaj wyjątkowo stronniczy — odpowiedział poseł Kropiwnicki.

— Ja jestem neutralny jak zwykle, panie pośle. Tabletek nigdy nie biorę, być może pan zażywa jakieś środki przed programem — odbił piłeczkę Kłeczek.

— To jest właśnie wasza neutralność. Tak wygląda neutralność — denerwował się polityk KO.

Wtedy redaktor TVP Info powtórzył swoje pytanie o głosowanie w kwestii zapory.

— Jesteśmy za tym, żeby granica była szczelna i chroniona. I niestety uważamy, że to, co proponuje rząd absolutnie nie jest skuteczne, bo wydanie 2 mld zł w sposób tajny, bez przetargów, nie wiadomo na co… Nie 2 mld, tylko 1,6 mld. Znowu pan zaokrągla — mówił Kłeczek. Poseł Koalicji Obywatelskiej zaznaczył, że rząd planuje przeznaczyć ogromne środki na tajemniczą sprawę na granicy, tymczasem opozycja chce, aby wszystko było jasne i klarowne.

— Wszystko ma być tajne łamane przez poufne. My chcemy skutecznej ochrony granicy — skwitował Kropiwnicki.

Zobacz również: Mentzen dosadnie o problemie szalejącej inflacji: „Winę ponosi oczywiście polski rząd” [WIDEO]

Zobacz również: Zaskakująca sytuacja w „Jeden z dziesięciu”. Tadeusz Sznuk nie mógł powstrzymać śmiechu [WIDEO]

Źródło: Twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these