Crossout

Gaz do dechy! Tryb wyścigowy w Crossout doczekał się sporej aktualizacji

Nowe tory wyścigowe, komponenty pojazdów i inne funkcje czekają na graczy w aktualizacji Madness Circuit

Do postapokaliptycznej gry akcji Crossout od Targem Games i Gaijin Entertainment trafiła najnowsza aktualizacja zatytułowana Madness Circuit. Dużych zmian doczekał się tryb wyścigów. Dodano m.in. także nowe opancerzone pojazdy oraz poprawiono schematy sterowania w konsolowych wersjach gry.

Podczas gdy standardowa rozgrywka w Crossout polega na tworzeniu opancerzonych i dobrze uzbrojonych pojazdów do walki, tryb wyścigowy oferuje spokojniejszy sposób konkurowania z innymi graczami. Najnowsza aktualizacja wprowadza dwie wyjątkowe trasy wyścigowe. Tor „Rocky Track” został zaprojektowany z myślą o szybkich samochodach, które potrafią rozwijać zawrotne prędkości i wyprzedzać rywali na długich prostych. Z kolei sukces na trasie „Industrial Track” będzie w dużej mierze zależał od zwrotności pojazdu oraz zdolności jego kierowcy do odpowiedniego kontrolowania prędkości i idealnego pokonywania zakrętów. Twórcy zapewniają, że w przygotowaniu jest więcej torów wyścigowych, które zostaną udostępnione w przyszłych aktualizacjach.

Tryb wyścigowy jest dostępny dla wszystkich niestandardowych pojazdów opancerzonych, ale gracze mogą także zakupić zestaw premium „Adrenalina”, który zawiera unikalny pojazd opancerzony „Moby 935” z karabinem maszynowym „MG13 Equalizer”, rzadkimi komponentami pojazdów wyścigowych i innymi przedmiotami kosmetycznymi.Aktualizacja Madness Circuit przynosi również wiele innych nowych funkcji, takich jak zniszczalne obiekty w garażach, możliwość wyboru warunków pogodowych podczas jazdy testowej oraz zoptymalizowane pod kątem pada sterowanie dla wersji konsolowych.

Pełną listę zmian można znaleźć na oficjalnej stronie Crossout.

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these