Nowe tory wyścigowe, komponenty pojazdów i inne funkcje czekają na graczy w aktualizacji Madness Circuit

Do postapokaliptycznej gry akcji Crossout od Targem Games i Gaijin Entertainment trafiła najnowsza aktualizacja zatytułowana Madness Circuit. Dużych zmian doczekał się tryb wyścigów. Dodano m.in. także nowe opancerzone pojazdy oraz poprawiono schematy sterowania w konsolowych wersjach gry.

Podczas gdy standardowa rozgrywka w Crossout polega na tworzeniu opancerzonych i dobrze uzbrojonych pojazdów do walki, tryb wyścigowy oferuje spokojniejszy sposób konkurowania z innymi graczami. Najnowsza aktualizacja wprowadza dwie wyjątkowe trasy wyścigowe. Tor „Rocky Track” został zaprojektowany z myślą o szybkich samochodach, które potrafią rozwijać zawrotne prędkości i wyprzedzać rywali na długich prostych. Z kolei sukces na trasie „Industrial Track” będzie w dużej mierze zależał od zwrotności pojazdu oraz zdolności jego kierowcy do odpowiedniego kontrolowania prędkości i idealnego pokonywania zakrętów. Twórcy zapewniają, że w przygotowaniu jest więcej torów wyścigowych, które zostaną udostępnione w przyszłych aktualizacjach.

Tryb wyścigowy jest dostępny dla wszystkich niestandardowych pojazdów opancerzonych, ale gracze mogą także zakupić zestaw premium „Adrenalina”, który zawiera unikalny pojazd opancerzony „Moby 935” z karabinem maszynowym „MG13 Equalizer”, rzadkimi komponentami pojazdów wyścigowych i innymi przedmiotami kosmetycznymi.Aktualizacja Madness Circuit przynosi również wiele innych nowych funkcji, takich jak zniszczalne obiekty w garażach, możliwość wyboru warunków pogodowych podczas jazdy testowej oraz zoptymalizowane pod kątem pada sterowanie dla wersji konsolowych.

Pełną listę zmian można znaleźć na oficjalnej stronie Crossout.

(Visited 221 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj