Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował w mediach społecznościowych o wsparciu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Były kandydat na prezydenta nawiązał do swojej ubiegłorocznej kampanii prezydenckiej.

Rafał Trzaskowski pochwalił się przekazaniem na rzecz WOŚP megafonu, który zdaniem polityka okazał się symbolem jego kampanii wyborczej.

Na tegoroczną aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazałem gadżet, który zjeździł ze mną kawał Polski napisał na Twitterze włodarz stolicy.

Był ze mną w upalnych Mikołajkach, ulewnym Ciechocinku i wielu innych miejscach. To megafon, który stał się symbolem mojej kampanii prezydenckiej doprecyzował Trzaskowski.

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został w tym roku przeniesiony z 10 na 31 stycznia. Obsuwa imprezy została podyktowana panującymi obostrzeniami. Tegoroczny finał zagra pod hasłem „Finał z głową – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy”.

Przeczytaj również: Daniel Olbrychski zabrał głos w sprawie afery szczepionkowej: „Jestem wstrząśnięty. Nie robili tego ani zaborcy, ani okupanci, ani najeźdźcy

źródło: Do Rzeczy

(Visited 881 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj