Rafał Trzaskowski od roku sprawuje urząd prezydenta Warszawy. Politycy Zjednoczonej Prawicy zorganizowali konferencję w Sejmie, na której podsumowali m.in. jego dotychczasowe osiągnięcia.

Rafał Trzaskowski na każdym kroku styka się z coraz większą krytyką. Zjednoczona prawica zarzuciła politykowi, że nie wywiązał się z większości obietnic wyborczych.

Patryk Jaki podkreślił, że prezydent Warszawy „robi sobie kpiny”.

— Na 59 obietnic, które są policzalne, Rafał Trzaskowski nie dotrzymał 55. Właśnie zaktualizowaliśmy stronę Trzaskowskiwatch.com, każdy z państwa będzie mógł zobaczyć źródło tych obietnic i dokładne cytaty, którymi posługiwał się Rafał Trzaskowski podczas kampanii prezydenckiej. Zobaczą Państwo, że nikt do tej pory nie robił sobie takich żartów z własnego programu jak Rafał Trzaskowski. Dalej nie ma wizji zarządzania miastem, a dalej mamy dziwaczne projekty jak strefa palet, jak wydawanie pieniędzy na programy LGBT plus — wyliczał Patryk Jaki.

Były kandydat na prezydenta stolicy wymienił między innymi brak likwidacji kopciuchów, brak darmowych żłobków, odejście od obietnicy budowy obwodnicy śródmiejskiej, problemy z wypłatą 500 plus, a także rezygnację z budowy czwartej i piątej linii metra.

Przeczytaj również:  Warszawa. O mały włos od tragedii. Kierowca pędził jak szalony [WIDEO]

Poseł Zjednoczonej Prawicy Sebastian Kaleta wspomniał także o „kryzysie śmieciowym” w stolicy.

— Przez ponad rok ukrywali dramatyczny stan zarządzania odpadami w Warszawie. Dzisiaj emeryci, którzy mieszkają na przykład w 60-metrowym mieszkaniu, będą musieli płacić horrendalne pieniądze, ażeby zaspokoić budżet na gospodarkę odpadami, bo przez wiele lat ta sfera była zaniedbana — podkreślił Sebastian Kaleta.

źródło: telewizjarepublika.pl 

(Visited 37 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj