Podczas wczorajszego głosowania w Sejmie nie zabrakło emocjonalnych zawirowań i wielu słownych przepychanek, które przysporzyły uczestnikom dodatkowych nerwów. Radosław Sikorski nie kryjąc po fakcie swojej złości i frustracji skomentował postawę Pawła Kukiza, który po środowych obradach Sejmu stał się prawdziwym wrogiem numer jeden totalnej opozycji.

Europoseł Platformy Obywatelskiej podczas rozmowy z Moniką Olejnik nie mógł powstrzymać się od barwnych epitetów, które wymierzył w polityka. Dziennikarkę z tego wszystkiego aż zamurowało i nie była w stanie wypowiedzieć ani słowa.

Paweł Kukiz po ostatnich obradach Sejmu podpadł praktycznie całemu środowisku opozycji. Wszystko przez głosowanie ws. odroczenia posiedzenia na wrzesień, za którym szef Kukiz’15 najpierw się opowiedział.

Po reasumpcji głosowania muzyk wraz ze swoimi posłami zmienił jednak zdanie. Ostatecznie ułatwiło to zajęcie się nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji, którą pomimo sprzeciwu opozycji ostatecznie zaakceptowano.

Teraz politycy Lewicy, jak również Koalicji Obywatelskiej są naprawdę wściekli, co widać szczególnie po nastroju Radosława Sikorskiego. Ten w czasie ostatniego wystąpienia w TVN24 bez ogródek zaczął atakować byłego kandydata na prezydenta nie szczędząc wobec niego obelżywych słów.

— Paweł Kukiz jest albo kompletnym durniem, albo sprzedajną szmatą — powiedział były szef MSZ ku zaskoczeniu Moniki Olejnik, która najwyraźniej nie spodziewała się takiego obrotu spraw i po prostu zamilkła.

Zobacz również: Donald Tusk zasiądzie w Senacie? Minister Czarnek: Nie boimy się

Zobacz również: Adamowicz zagroziła politykom popierającym Lex TVN amerykańskimi sankcjami. Internauci ją zmiażdżyli

źródło: stefczyk.info

(Visited 2 304 times, 1 visits today)

2 KOMENTARZE

  1. Ta pseudodziennikarka nie ” zostala zaskocznona ” ale ta swolocz agenturalna – bodajze ” Stokrotka ” – swiadomie realizuje plan Berlina w mediach na obszarze RP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj