propolski.pl: Sikorski o Kaczyńskim

Radosław Sikorski: Kaczyński ma wyrzuty sumienia za Smoleńsk

Były szef MSZ Radosław Sikorski wystąpił w programie „Onet Rano” i skomentował raport dotyczący katastrofy smoleńskiej przedstawiony przez Antoniego Macierewicza.

– Jarosław Kaczyński ma w związku ze Smoleńskiej wyrzuty sumienia i chce je zrzucić z siebie i swojego tragicznie zmarłego brata – powiedział Radosław Sikorski.

– Jarosław Kaczyński musi promować wersję o zamachu, bo jeśli był wypadek, to Lech Kaczyński do tego się przyczynił, a on sam go do tego Smoleńska wysyłał. Więc on ma wyrzuty sumienia i chce je zrzucić z siebie i swojego tragicznie zmarłego brata – dodał polityk PO.

– Pasuje mu, by używając siły rażenia państwowych mediów, przekonać Polaków, że to nie był wypadek i ktoś inny za to odpowiada – zaznaczył były szef MSZ.

Radosław Sikorski podkreślił, że Kaczyński „zadaje naszemu narodowi test na inteligencję”.

– Jak można wierzyć w coś, na co literalnie nie ma cienia dowodu. A są tony dowodów, w tym nagrania z kokpitu, że piloci zeszli za nisko we mgle – zastanawiał się polityk PO.

– Kaczyński testuje zdolności kognitywne swoich zwolenników i lojalność tej całej oportunistycznej szczujni medialno-politycznej PiSu w udawaniu, że oni wierzą w te brednie – mówił Sikorski.

Zobacz również: Joe Biden: Zatwierdziłem nowy pakiet pomocy wojskowej dla Ukrainy

Zobacz również: Niemieccy Zieloni chcą zatrzymać budowę portu w Świnoujściu. Czy to koniec wielkiej inwestycji?

źródło: Onet.pl

About the Author

One thought on “Radosław Sikorski: Kaczyński ma wyrzuty sumienia za Smoleńsk

  1. Przecież żaden Żyd nie ma wyrzutów sumienia powiem więcej wogole nie ma sumienia to klony wyprodukowane w Asgardzie na taśmie produkcyjnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these