propolski: Rosja

Putin jest coraz mniej popularny? „W d… niech sobie wsadzą taką armię”

Ukraińska agencja informacyjna UNIAN wykazała, że w przypadku ogłoszenia mobilizacji w Rosji, Władimir Putin gwałtownie straci poparcie. W ocenie agencji taka sytuacja może doprowadzić do upadku władzy.

Przedstawiciele agencji rozmawiali z młodymi Rosjanami na ulicach miast. Putin z pewnością nie chciałby usłyszeć tak pesymistycznych wyników ankiety. Jak się okazuje Rosjanie zdolni do służby negatywnie komentują perspektywę mobilizacji.

Większość młodych Rosjan w negatywnym tonie odniosła się do powszechnej mobilizacji po to, by uczestniczyć w wojnie na Ukrainie.

Agencja zacytowała wypowiedzi niektórych osób.

– W d… niech sobie wsadzą taką armię poborową. W zasadzie wszystkich teraz wysyła się na śmierć. To nie są nasze interesy, nie potrzebujemy tego. Nikomu porządnemu nie jest to potrzebne. Jak ktoś uważa, że to normalne – to niech jedzie. Ja nie chcę umierać w imię czyichś interesów – powiedział jeden z młodych mężczyzn.

– Gotów jestem bronić Rosji przed faszystami, lecz jeżeli napadnie na Rosję kto inny niż faszyści, to może to nawet dobrze? Najpierw trzeba zwyciężyć faszyzm, a dopiero potem eksportować antyfaszyzm – wyjaśniał kolejny Rosjanin.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Niemiecki historyk jest zdania, że Niemcy powinny zapłacić Polsce reparacje

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tusk atakuje ministra: „Droższy nawet niż czereśnie” [WIDEO]

źródło: RMF FM

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these