Lech Wałęsa ponownie nawiązał do tematyki cywilizacji pozaziemskich oraz UFO. Były prezydent opublikował wpis na Facebooku załączając odnośnik do filmu „Przesłanie Ummitów — już nie jesteśmy w stanie wam pomóc”.

Nagranie opowiada o ingerencjach pozaziemskich cywilizacji na naszej planecie. Cywilizacja Umiitów jest rasą rzeokomo odwiedzającą ludzkość od długiego czasu.

— W dzisiejszym, ostatnim już odcinku o rasach kosmicznych przedstawimy wam, drodzy widzowie, działalność Ummitów oraz rasy z Alfa Centauri. Postaramy się też ująć wszystkie rasy w skrócie, ale to pod koniec filmu — rozpoczyna film narrator.

— Ummici są opisywani jako istoty pozaziemskie z planety Ummo, o której twierdzi się, że znajduje się w odległości 14,5 lat świetlnych i prawdopodobnie znajduje się w układzie świetlnym Wolf 424. Ummici odegrali ważną rolę w historii Ziemi. Pewne wskazówki oraz fakty przemawiają za tym, że rozpowszechniali naukowo-techniczną literaturę w Hiszpanii. Prawdopodobnie przekazali też w latach 60. i 70. sporą ilość technicznych artefaktów w Europie. Ich baza znajduje się prawdopodobnie w pobliżu małego miasteczka we francuskiej prowincji Dolne Alpy — słyszymy dalej w materiale.

Na filmiku zamieszczono również tabelę „kosmicznych ras”, wraz z opisami ich działań. Były prezydent napisał, że to „warto zobaczyć”.

To nie pierwszy raz, kiedy Wałęsa nawiązuje do UFO. Wcześniej w 2019 r. w Krośnie, podczas spotkania w ramach Klubu Obywatelskiego polityk podkreślił, że istnieją zagrożenia ze strony cywilizacji z innych galaktyk.

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski zdradził, co nas czeka tej zimy

— Na innych galaktykach są (cywilizacje) na trzy razy wyższym poziomie rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej. Wyższa cywilizacja przyjeżdża, przygląda się, „Co oni tu wyprawiają?”. Jak zagrozimy destabilizacją Putinem, atomem, oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie — ostrzegł Wałęsa i ocenił, że obca cywilizacja „może nas tak przytrzymać pięć tysięcy lat”, a potem i tak „przyślą nam Adama i Ewę i od nowa znów będziemy budować świat”.

Przeczytaj również:  Bronisław Komorowski śmieje się z Andrzeja Dudy: "Sytuacja jest tragikomiczna"

źródło: tvp.info

(Visited 426 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here